Bayonetta вийшла на PC - і ні, це не першоквітневий жарт

8-Bit Bayonetta 2

Схоже, бояри з персональних комп'ютерів нарешті можуть дякувати консольним богам за «бета-тест», як то кажуть, такої легендарної гри, як Bayonetta. Консольний у минулому ексклюзив з'явився в Steam, і доступний за безкоштовно. «У чому підстава?», запитає досвідчений читач, і тут же отримає відповідь - це 8-бітний демейк.

 8-Bit Bayonetta 11

8-Bit Bayonetta вийшла в Steam і безкоштовна

Так, 1 квітня на те і 1 квітня, щоб серйозні компанії, яким страшно за свою репутацію, могли вдосталь нагуморити на найрізноманітніші теми. NVIDIA показала жартівливий ролик про бота, що проходить за користувача ігри, CD Project Red - фігурку Геральта у ванній (обмежений тираж, зрозуміло), а PlatinumGames разом з Bitbaboon випустили в Steam платформер 8-Bit Bayonetta.

Читайте також: Samsung Galaxy S8/S8 Plus, що ж все-таки нам показали?

Він безкоштовний, і являє собою... я, знаєте, навіть не знаю, як це описати і з чим порівняти. В принципі, це платформер, але стрибати можна на місці, рухатися не можна, зате можна стріляти і дабл-джампити. Гра зроблена на Unity, має купу досягнень, які вишиковуються в арт з повноцінної версії, але найцікавіше зовсім не в цьому.

Справа в тому, що умільці - а ними в Інтернеті хоч греблю гати - вивчили те, що у 8-Bit Bayonetta всередині, і знайшли якісь згадки таємного і великого анонса, який Sega повинна буде зробити 11 квітня. З одного боку, начебто жарт, з іншого - якщо наміри видавця серйозні, то це відмінний спосіб дати їжу для роздумів. У будь-якому випадку посилання на 8-Bit Bayonetta прикріплюю.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name