Фінальний розпродаж Alan Wake добігає кінця

Ситуація з грою Alan Wake нагадує мені фразу «леви б'ються - прайд страждає». Адже сьогодні останній день за довгий час, коли гру можна придбати в Steam, після чого вона буде видалена з магазину на невизначений строк разом з, як я розумію, American Nightmare.

alan wake 1

Alan Wake буде видалена з Steam назавжди

Причина такої події проста - і від користувача вона далека. У Remedy Entertainment просто закінчилися права на музичні композиції, серед яких, я нагадую, є пісні «Roy Orbison - In Dreams», «David Bowie - Space Oddity», «Poe - Haunted», «Nick Cave And The Bad Seeds - Up Jumped The Devil »і багато інших.

Чому відбувається фінальний розпродаж? Справа в тому, що Alan Wake буде недоступна для покупки, але буде збережена в профілях покупців і її можна буде завантажити на свій профіль через Steam в будь-який момент. Так, якщо хто не знає, можна вчинити з будь-якими віддаленими з магазину іграми, в тому числі - в DiRT 2.

Читайте також: знижки на честь травневих свят на GearBest.com, частина третя

Чому варто так поспішати з приводу Alan Wake? Це гра від Remedy Entertainment, з елементами survival horror, а до сценарію доклав руку сам майстер жахів Стівен Кінг - і вгадайте, який аспект гри хвалять найбільше і найчастіше? Вірно, блискучий сюжет. Розпродаж триватиме ще 10 годин, тому рекомендую поквапитися - вона проходить тут.

І не факт, що в цей раз G2A.com вам допоможе - але посилання прикріплений в будь-якому випадку, а може, там залишаться ще ключики.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя