Витік: деталі Assassin's Creed: Origins пішли в мережу

Assassin's Creed Origins

Третя витік за добу! Що ж Інтернету так сильно везе ? Але тим не менш, в цей раз тема трохи менш цікава, ніж новий Wolfenstein і Battlefront 2. Assassin's Creed: Origins, наступна частина культової серії ігор, повинна була бути в деталях описана в новому номері Game Informer - але всі дані виявилися в Мережі заздалегідь.
Assassin's Creed Origins

Деталі Assassin's Creed: Origins вже в мережі

Власне, під даними я маю на увазі цілком номер Game Informer. Але, зрозуміло, інший його вміст нас мало цікавить - хоча журнал-то непоганий. Коротше кажучи. Assassin's Creed: Origins. Таки Єгипет, за часів правління Клеопатри. Більше акценту на NPC і їх поведінці - в залежності від часу доби вони будуть робити різні справи. Нарешті хоча б одна гра наздогнала Gothic, хех...

Читайте також: Fall Creators Update привнесе в Windows 10 багато нового

Далі, в Assassin's Creed: Origins буде серйозний акцент на рольову систему і крафт. Буде три доступні гілки розвитку - Мисливець, Воїн і Провидець, іграбельних персонажів буде кілька. Максимальний рівень розвитку буде дорівнює 40, з'явиться класична з багатьох ігор шкала Адреналіну, а спорядження можна буде покращувати крафтом.

Замість карти в Assassin's Creed: Origins буде компас а-ля Skyrim і Fallout, орлом-компаньйоном можна буде керувати вручну, як в Far Cry Primal, буде кілька міст, включаючи Мемфіс і Олександрію, а орлиний зір буде працювати на пошук предметів, але не ворогів. Інші деталі Assassin's Creed: Origins можна буде дізнатися вже скоро.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя