The Banner Saga 3 збирає кошти за допомогою Kickstarter

Зовсім недавно розробники Banner Saga повідомили, що працюють на останні гроші, але на Kickstarter не підуть, та сьогодні вони змінили свою думку та виклали проект по збору коштів для The Banner Saga 3.

Щоб заверишити серію, планується за 42 дні зібрати $200 тис., та на момент написання було зібрано уже $57 тис. Мінімальний внесок складає $20, але якщо ви накинете ще $20 зверху, то отримаєте копію The Banner Saga и The Banner Saga 2.

Хіба попередні частини не були прибутковими?

Попри успіх з двома попередніми іграми коштів на розробку The Banner Saga 3 немає. Технічний директор Stoic Studio's Джон Уотсон каже, що вони хочуть використати Kickstarter не як спосіб прийняти яке-небудь зовнішнє фінансування, а як можливість дати шанувальникам те, чого вони хочуть, і не бути залежним від стороннього видавця.

"Ми хотіли б використати Kickstarter, щоб додати у гру додаткові функції, які просто виходять за межі нашого нинішнього бюджету".

Якщо слідкувати за сторінкою проекту на Kickstarter, то можна зрозуміти, що для того, аби зібрати потрібну суму, не знадобиться навіть тиждня. Головне, щоб розробники розумно використали зібрані кошти, а прихильники змогли осягнути усю глибину заключної частини, бо терпіння, як і кишені фанатів серії, не безмежні.

Джерело: PC Gamer

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя