Activision розробляє гру по Call of Duty з разом ELEX?

Схоже, в мобільному полку незабаром буде поповнення - покликом честі скоро піддасться нова частина серії Call of Duty, але не звичайна, а для смартфонів. Це буде вже четверта гра серії на мобільному ринку, і вона спробує позмагатися в популярності з Call of Duty: Black Ops Zombies.

 zombies 1

Нова мобільна Call of Duty вийде вже скоро?

Розробляє гру китайська компанія ELEX, добре відомий виробник мобільного контенту - відповідальний за Clash of Kings, Age of Warring Empire і Total War: King's Return. З цим пов'язані два цікаві факти.

Читайте також: нові рендери Xiaomi Mi 6: скляний корпус і подвійна камера

Перший - компанія вже підписала трирічний контракт, згідно з яким зобов'язана протягом трьох років створити мобільну гру, але по нужді контракт може бути продовжений ще на один рік. Другий - особливі умови розподілу фінансів в результаті.

 Call of Duty zombies 2

Замість оплати ліцензійних зборів за створення гри по франшизі Call of Duty, ELEX розділить прибути з майбутньої гри нарівні з Activision. І не тільки прибутки - витрати на створення гри теж будуть розділені порівну! У сучасному комерційному світі такі взаємини як мінімум рідкість. Також, незважаючи на відсутність будь-яких деталей по проекту, джерело Phonearena справедливо вважає, що реліз гри відбудеться на платформах iOS і Android. Я ж в свою чергу впевнений, що гра вийде платною, як і Black Ops Zombies - вона, нагадую, найпопулярніша серед мобільних колег по серії, в тому числі і безкоштовних.

Джерело: Phonearena

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя