Показаний новий мультиплеєрний трейлер Call of Duty WWII

Call of Duty WWII 1

Після епічних американських гірок, влаштованих стараннями Infinite Warfare, команда з Sledgehammer вирішила повернутися до витоків серії, щоб відновити репутацію. І нехай IW вийшла непоганою, на Call of Duty WWII покладається набагато більше надій - і ця частина обіцяє бути спекотною вже по мультіплєєрному трейлеру.

Call of Duty WWII 2

Call of Duty WWII виглядає несподівано круто

Він короткий, але ємний. І в ньому простежується три основних моменти. Перший - все дуже красиво, соковито, потужно, особи і гармати так і хочеться облизати з розгону, як ведмідь лизав шолом Вейдера в цьому відео. Другий - деякі геймплейні елементи безоплатно реквізовані у Battlefield 1. Забіг з байонетом? Є таке. Вбивство саперної лопаткою? Налітай!

Читайте також: геймплейний трейлер нової частини God of War

Третій момент - техніка. Судити я буду з того, що було показано в трейлері, тобто - всі місця, звідки вівся вогонь з камерою від першої особи. Це літаки, зенітки/артилерія і кулеметне гніздо танка. Виходячи з цього, в мультіплеєрі Call of Duty WWII нарешті завезуть повноцінну техніку! Причому як винищувачі, так і бомбардувальники.

Також нам показали старі нові гармати - М14 виглядає як цукерка, в дробовик можна заряджати "подих дракона", є і автоматична зброя, і бій на кораблях. Чекає чи нас Перл-Харбор? Пляж Омаха (знову)? Чому б і ні? Колись ми відчували себе, як в "Врятувати рядового Райана", хоча графіка в Call of Duty 2 була не дуже. Що буде з новим графоном - побачимо.

Джерело: YouTube

Саме цікаве за E3 2017, день другий:

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name