Показаний трейлер нового ексклюзиву на PS4 - Days Gone

Days Gone 1

Схоже, нас чекає ще один цікавий ексклюзив на Sony PlayStation 4. Ім'я йому - Days Gone, розробляє гру Bend Studio, а видавцем, звісно, ​​є Sony. І після досить довгого геймплейного трейлера у мене дуже дивні почуття з приводу гри. Вона виглядає, звучить і відчувається дуже смачно, жанр цікавий - але щось тут, як то кажуть, не так.

Days Gone 1

Days Gone - як The Last of Us, тільки ні

Почнемо з початку. Days Gone - екшн з відкритим світом, місцем дії якого є північний захід США після пандемії, яка перетворила більшу кількість населення в... уявіть собі суміш гуля з Fallout 4 і зомбі з World War Z. Зовнішність і повадки в русі від перших + кількість і швидкість пересування/поїдання від других. Цікаві сусіди, нічого не скажеш.

Читайте також: Sony показала геймплейний трейлер UNCHARTED: The Lost Legacy

Days Gone мені нагадує The Last of Us як по сеттінгу, так і по геймплею - у всякому разі, з того, що показав трейлер, я побачив жорстокий світ з зомбі, самотнього цинічного героя, який рятує інших, хоча і не завжди цього хоче. Я побачив мародерів, побачив тих, що вижили, побачив стелс, застосування пасток, QTE.

Чим може гра зачепити? Тим, що вона схожа на The Last of Us, і якщо встигне вийти до другої частини, то збере непогану касу - фанати TLU пройдуть її не без задоволення. Іншим варто дочекатися більшої кількості інформації. Сторінка гри знаходиться тут.

Саме цікаве за E3 2017, день другий:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя