Черговий конкурент Steam: Discord запускає власний магазин ігор

Discord Inc. офіційно анонсувала запуск свого магазину відеоігор, який поки що знаходиться на стадії бета. Компанія обіцяє достатню кількість відомих ігор і ексклюзивних тайтлів в рамках First on Discord. Такі ігри не будуть доступні більше ніде.

Більше стимів самих різних

Раніше бета-версія була запущена в Канаді, а тепер вона активна в усьому світі. Сервіс підписки Nitro також отримає медіатеку з 60 ігор, доступних за ціною в 10 доларів в місяць. Для початку сервіс підтримували студії Playdead, Double Fine Productions і Deep Silver.

«Discord завжди об'єднував людей, які захоплюються іграми. Тепер ми об'єднаємо людей навколо нашого курованого ігрового магазину і сервісу Nitro», - поділився гендиректор і співзасновник Джейсон Сітрон.

Серед відомих ігор, які можна буде придбати на сервісі - Dead Cells, Into the Breach, Hollow Knight, Celeste, The Banner Saga 3 і Frostpunk. Ексклюзивами стануть Sinner: Sacrifice for Redemption, Minion Masters, King of the Hat, Bad North і At Sundown.

Читайте також: До 2020 року EA перевидасть всю серію ігор Command & Conquer

Багатьох бентежить таке рішення від Discord. Вартість передплати вище, ніж в тому ж Origin, та й поява ще одного аналога Steam радує небагатьох - замість того, щоб стати реальним конкурентом, Discord може перетворитися на новий спосіб розбити і без того сегрегований ринок ПК-ігор.

У суму підписки також входять: стрімінг 60 FPS, анімовані аватари і бонуси Nitro.

Джерело: IGN

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name