Dishonored 2 отримала демо-версію і знижку 50% в Steam

Ми вже чимало написали про «новий» проект Arkane Studios, продовженні культової Dishonored - але про приємне писати можна скільки завгодно! Та й привід є знаменний. Як і у випадку з Mafia III, Dishonored 2 отримала безкоштовну демо-версію, разом зі знижкою 50% на деякий час.

 dishonored 2 demo 2

Демо-версія Dishonored 2 вже доступна в Steam

По правді кажучи, мене дуже, дуже радує тенденція з поверненням демо-версій на ігрову сцену. Свого часу демка Battlefield 2 допомогла мені наблизитися до кіберспорту настільки близько, наскільки це було для мене можливо, а та й перевіряти новинки на роботу з ПК набагато легше, ніж купувати ігри і повертати їх через годину.

Читайте також: огляд be quiet! Dark Base Pro 900 – королівський корпус для ПК

Що ж стосується самого Dishonored 2, то це, якщо хто в танку, продовження культового стелс-екшену від першої особи в дуже своєрідному сеттінгу альтернативного нашому світу з китовим жиром, чумою і магією. Події другої частини відбуваються через 15 років після першої, а сама гра привносить ще більше свободи дій, двох персонажів на вибір, сонячну Карнаку як місце дії і багато, багато іншого.

Якщо вам цікаво, що ж із себе представляє Dishonored 2 в деталях, у всякому разі - на PlayStation 4, то мій колега розписав свої думки з приводу гри ось тут ось. А що стосується демо-версії, то її можна завантажити за цим посиланням в Steam.

Там же її можна придбати за $30 - але завжди можна навідатися на торговельний майданчик G2A.com, де гра з DLC коштує близько $26 в версії GLOBAL і близько $20 для СНД. Посилання прикріплюю, як і посилання на розіграш призів від G2A.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name