Humble Adult Swim Bundle добігає кінця

Humble Adult Swim Bundle

Залишилося чотири (вже три) дні до того моменту, як закінчиться продаж нового бандла Humble Adult Swim Bundle, присвяченого проектам, випущеним під егідою відомого каналу з мультфільмами для дорослих. Не про те каналі подумали, пошляки! Загалом, прошу любити і жалувати - 10 ігор і одна плюшева качечка з серйозним обличчям.

Humble Adult Swim Bundle 1

Humble Adult Swim Bundle майже розпроданий

За $1 ми отримуємо забавний квест Small Radios Big Televisions, забавний пост-апокаліпсис roguelike-дослідник пабів WASTED, вкрай стильний піксельний проект Westerado: Double Barreled - данина спагетті-вестернам у вигляді комп'ютерної гри. Ну і Volgarr the Viking, зрозуміло! Це хардкорний до ламких кінчиків волосся на бороді платформер, данина поваги вже платформерам з NES, і найвідоміша гра з бандла взагалі.

Читайте також: компанія Huawei представила нові смартфони Y7 і Y3 2017

За $7,43 отримуємо вдовісок ураганний дезматч з качечками Duck Game зі спеціальним контентом, стильний платформер Rise & Shine і одну з останніх ігор Тіма Шайфера - платформер зі змінними тілами Headlander. Не втратьте голову, намагаючись його купити! Хе-хе... Вибачте.

За $12 отримуємо оригінальну суміш Terraria зі стратегією про фей - Glittermitten Grove, непойми що під назвою Frog Fractions 2 і найсвіжішу гру бандла, милий і жорстокий платформер Rain World. А за $25 вам ще й качечку надішлють! Сувору, але чарівну. Не варто забувати і про саундтреки до Small Radios Big Televisions, Volgarr the Viking, Rain World і Headlander. Купити Humble Adult Swim Bundle можна буде за посиланням тут ще троє діб.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name