Новий Humble Bundle присвячений десятиріччю Company of Heroes

humble company of heroes bundle

Company of Heroes - культова нині серія, яку справедливо називають «Dawn of War під час Другої Світової». Це не заважає даній серії стратегій бути захоплюючою і збалансованою. До її десятирічного ювілею наш знайомий сайт Humble Bundle випустив в продаж бандл Company of Heroes - саме воно для фаната!

 humble company of heroes bundle

Геройський бандл до десятиріччя серії

Заплативши мінімум $1, покупець отримає першу частину Company of Heroes, а також два доповнення до неї, Opposing Fronts і Tales of Valor. Крім цього, в мінімальний комплект включено додаток до другої частини - The Western Front Armies: Oberkommando West.

Заплативши від $7,39 можна отримати також Company of Heroes 2, мультіплєєрне доповнення The Western Front Armies: US Forces, аддони Case Blue, Southern Fronts, Victory at Stalingrad і офіційний саундтрек.

 humble company of heroes bundle

Заплативши від $10, покупець також отримає доповнення The British Forces, Ardennes Assault, аддон Ardennes Assault: Fox Company Rangers, ексклюзивну Skins Pack і артбук. Нарешті, за $30 можна отримати все вищезазначене, плюс - унікальну футболку.

Придбати Humble Company of Heroes Bundle можна за цим посиланням. Також не забудьте зазирнути до перевидання Дюка, якому нещодавно виповнилося 25 років!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя