В Humble Indie Bundle 18 є Ziggurat, Beholder, Goat Simulator та інші

Goat Simulator 2

Не так вже й часто мені на очі потрапляє бандл, який за скромні гроші пропонує таку соковиту кількість цікавих ігор. Ну серйозно, Humble Indie Bundle 18 битком набитий проектами, які я проходив і проходжу з задоволенням - що рекомендую робити і вам.

 Owlboy 1 Humble Indie Bundle 18

Humble Indie Bundle 18 радує шалено

Почнемо з першого рівня за $1. У нього входить веселий фентезі-рогалик від першої особи Ziggurat, не менше веселий freeplay-симулятор корабля Windward, а також мій довгий і вражаючий фаворит - SteamWorld Heist. Ця гра заслуговує на окрему статтю, але якщо коротко, то це суміш з Worms і XCOM. Обожнюю.

За $7,56 ви отримуєте все попереднє, а також: дуже своєрідний, філософський епізодичний проект Kentucky Route Zero, симулятор кербуда в тоталітарній країні Beholder, Goat Simulator: GOATY - тобто, з усіма розкішними доповненнями, а також платформер від першої особи A Story About My Uncle і неонова ретро-гонка Neon Drive.

Читайте також: ASUS показала нову лінійку ігрових ноутбуків FX

Ну і Owlboy - гра, повністю займає третій рівень оплати, за $13. Піксельний платформер, який розроблявся 9 років, увірвався в світ трохи тихіше, ніж Undertale, але має бездоганну графікою в своєму стилі, приємний геймплей і свій особливй казковий присмак. Плюс - ви отримуєте все вищеописане, а також саундтреки до Kentucky Route Zero Soundtrack і Owlboy. Посилання на покупку Humble Indie Bundle 18 надаю.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name