Humble Very Positive Bundle буде продаватися ще добу

They Bleed Pixels 1

Я не так давно повідомляв, що розповім про кілька бандлів-новинок з Humble Bundle, і якось замотався до такої міри, що ледь не пропустив одну цікаву. Це Humble Very Positive Bundle, і вона закінчується через добу - тому рекомендую прочитати опис і поквапитися з покупкою/не покупкою.humble bundle 3

У Humble Very Positive Bundle є купа ігор

За $1 і більше отримуємо забавний симулятор бейсболу Super Mega Baseball: Extra Innings, не менше забавний ретро-шутер від третьої особи The Deadly Tower of Monsters Special Edition і наймиліша гра за творами Лавкрафта - They Bleed Pixels. Гра жорстока, але мила. Це платформер, і герой - дівчинка з кігтями замість рук. МИЛО.

Читайте також: Telegram офіційно запустив дзвінки в десктоп-версії месенджера

За $6,36 ми отримуємо все вищеописане, а також вельми реалістичний термінальний симулятор хакера Hacknet, мультяшний Action RPG під назвою Crashlands і проект, який покликаний стати практично заміною Fallout 1/2, під назвою UnderRail - олдскульна, пророблена ізометрична гра.

За $10 отримуємо все вище, а також одна з кращих паззл-ігор Stephen's Sausage Roll (5/5 stars від Guardian, 10/10 від Destructoid і 90% on Metacritic), а також покроковий гексагональний roguelike-симулятор експедицій Curious Expedition. Плюс - саундтрек до The Deadly Tower of Monsters і UnderRail. Ну і не варто забувати, що поряд відбувається Humble tinyBuild Bundle, про яку я розповім трохи пізніше. Посилання на бандл Humble Very Positive Bundle прикріплюю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя