Hybrid Wars від Wargaming Labs вийде в кінці вересня

hybrid-wars-title

WG Labs назвала дату релізу свого нового проекту. Екшен-шутер Hybrid Wars, розроблений російською командою Extreme Developers, стане доступний 29 вересня.

 hybrid wars

Реліз Hybrid Wars намічений на кінець вересня

Завдяки використанню виду зверху Hybrid Wars нагадує ігри аналогічного жанру з 90-х, при цьому її геймплей привніс в жанр кілька нововведень: відкритий світ бойових локацій і можливість міняти військові машини прямо під час виконання місій. Новий проект дає на вибір вісім величезних карт, трьох головних героїв, 150 місій і кілька ігрових режимів.

Hybrid Wars буде доступний в стандартному і ексклюзивному виданнях. Склад і вартість стандартного видання:

  • ігровий клієнт;
  • герої Алекс Картер і Іван (доступний гравцям, які зареєструвалися під обліковим записом Wargaming.net);
  • $ 8,99.

До складу ексклюзивного видання додатково увійдуть наступні елементи:

  • герой Джейсон Вуд;
  • оригінальний саундтрек;
  • арт-бук.

Кожен з трьох героїв має свій набір характеристик і унікальними вміннями, які отримуються в процесі проходження місій. Алекс Картер - досвідчений і шанований вояка з унікальним дроном-помічником, виліковує солдат на полі бою. Іван - колишній найманець і фахівець з бойових роботів; його дрон-помічник виконує функції підтримки, відновлюючи силове поле господаря. Джейсон Вуд - суперсолдатів зі імплантованими механічними елементами; дрон-помічник Джейсона займається доставкою ресурсів і озброєння.

 hybrid wars

Гра вийде в реліз з одиночним і кооперативним мультиплеерним режимом. Нові ігрові режими будуть безкоштовно доступні в рамках наступних оновлень. Вартість ексклюзивного видання складе $9,99, а деталі про гру можна дізнатися на її сайті.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name