Творці Project Cars планують випустити найпотужнішу консоль на ринку

Slightly Mad Studios

Сьогодні Slightly Mad Studios, компанія що відповідає за розробку франшизи Project Cars, повідомила, що планує випустити "найпотужнішу консоль на ринку, яка отримає назву Mad Box". Про це стало відомо з поста в Twitter, розміщеного на сторінці генерального директора компанії Айана Белла. З її особливостей Белл виділив: "продуктивність консолі буде порівнянна з найпотужнішим ПК із 2021 року."

Mad Box

Піар-хід чи дійсно щось вартісне?

Крім загальних фраз, Айан також повідав більш конкретні цифри. Так, Mad Box зможе запускати звичайні ігри в 60 FPS при роздільній здатності 4К і VR-ігри в 120 FPS. Заявлена підтримка більшості існуючих VR-гарнітур.

Читайте також: Чутки: у 2020 році Microsoft випустить як мінімум дві консолі Xbox нового покоління

Ще однією цікавою особливістю консолі стане повноцінний движок розробки, який команда розробників викладе у вільний доступ. Це рішення дозволить всім бажаючим створювати ігри для Mad Box. Однак питання про те, хто буде зацікавлений в цьому, залишається відкритим.

На даний момент компанія не може похвалитися навіть прототипом революційної консолі. Вона веде активні переговори з виробниками та інвесторами і обіцяє, що масові продажі консолі почнуться через 3 роки.

Читайте також: Intellivision планує повернутися на консольний ринок

Що стосується специфікацій, дизайну і підтримуваних ігор, то про них інформація також не надходила. Белл обіцяє, що перші рендери Mad Box будуть викладені в найближчі пару тижнів. Залишається сподіватись, що компанія стримає свої обіцянки і світ побачить гідного конкурента Xbox One X і PlayStation 4.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя