Мобільна гра Mafia III: Rivals вийде разом зі «старшою» версією

mafia iii rivals announce

Перша частина серії Mafia наробила багато шуму на рівному місці - в хорошому сенсі слова - а друга частина серйозно вдарила по іміджу серії. Саме тому Mafia III настільки очікувана, а 2К Games всерйоз збирається не втрапити в бруд обличчям. У зв'язку з цим анонс мобільної гри Mafia III: Rivals є дуже... цікавим рішенням.

 mafia iii rivals announce

Mafia III: Rivals вийде вже скоро

Не зрозумійте перекручено, ліцензійні ігри часто бувають дуже, дуже гарні - взяти той же проект Suicide Squad, кращий мобільний шутер на моїй пам'яті. І виходячи з поточних даних, мобільна версія Mafia буде дуже схожа на Walking Dead: Road to Survive, тільки в фірмовому сеттингу всесвіту.

Цілком варто очікувати сильний акцент на мультиплеєрну складову, карткову систему лута, практично всіх персонажів серії і необхідності постійного підключення до Інтернету. Це набір практично будь-який F2P-стратегії, так, і тому буде вдвічі цікавіше дізнатися, як 2К це реалізує. Mafia III: Rival вийде 7 жовтня, як і старша версія, однак передреєстрації на сайті гри і в Google Play дасть користувачам деякі плюшки. Якщо ж вам до душі більш активний геймплей, то варто придивитися до оновлень Rocket League.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name