Демо-версія Mount & Blade 2: Bannerlord настигне до Е3

Bannerlord 2

Радійте, любителі турецьких симуляторів середньовічного бродяги! Розробка Mount & Blade 2: Bannerlord, продовження культової гри 2008 року, наближається до завершення, і в наближенні головної ігрової виставки року - E3 - розробники з Taleworlds анонсували повноцінну демо-версію свого проекту.

 Bannerlord 1

Демка Mount & Blade 2: Bannerlord вже скоро

Демка, за заявами громадян з Туреччини, буде готова акурат до виставки, і швидше за все вийде в Steam. Свої, поза сумнівом, радісні для гравців заяви хлопці з Taleworlds підкріпили новим скріншотом, який ви можете бачити трохи вище. На додаток до купи попередніх картинок з ходом гри спраглі до знань гравці вже можуть оцінити майбутній проект по графіці і деяким аспектам геймплея.

Читайте також: чому мене збиває з пантелику перший трейлер Need for Speed: Payback

Нагадую, що Mount & Blade 2: Bannerlord була анонсована в далекому 2012 році, після офіційного доповнення до першої частини, Warband, і виходу кількох аддонів, включаючи Napoleon Wars і "Вогнем і мечем". Розробка гри повинна була бути закінчена в 2016 році, тоді ж проект з'явився в Steam як анонс - розробники рекомендували додати його в "Очікуване", щоб не пропустити новини.

Перший геймплей гри був показаний на gamescom в далекому вже 2015 році. Сорокахвилинний відрізок з облогою замку в Mount & Blade 2: Bannerlord публіка побачила через рік - ролик нижче. Ясна річ, що в майбутній новинці буде покращено геймплей, прокачано графіка, але фірмовий шарм M&B повинен залишитися недоторканим. В цілому, чекаємо E3 - початок вистави, нагадую, буде 11 червня 2017 року.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name