Чому мене збиває з пантелику перший трейлер Need for Speed: Payback

Need for Speed Payback 1

З серією Need for Speed ​​я знайомий, починаючи з Underground. Не скажу точно, перша або друга частина була у мене першою, але в ній точно було слово Underground. Для мене це був шок-контент в хорошому сенсі слова, мій пропуск в гоночні симулятори (на той короткий час, що я ними захоплювався, перейшовши опісля на шутери). І перший трейлер Need for Speed: Payback відверто збиває мене з пантелику.

 Need for Speed ​​Payback 2

Надії і печалі про Need for Speed: Payback

Що показали в трейлері? Купу розкішних тачок, систему пошкодження - можливо, в самій грі її і не буде (аркадні гонки все-таки), але движок дозволяє - і акцент на сюжет. В якомусь місті, як я припускаю - аналогу Лас-Вегаса - заправляє "банда" витюнінгованих по самі циліндри гонщиків. Дужки потрібні, тому що незрозуміло, чим вони толком займаються - але містом вони володіють.

Далі історія загортається в зраду, конкуренцію і погоні, включаючи тему з пограбуванням банків і подальшим уходом від поліції. Загалом, хтось жартує на рахунок фільму Baby Driver - новинки від Едгара Райта, хтось вставляє п'ять копійок про симулятор DLC, він же Payday 2, а хтось сумно мовчить і чекає провалу.

Читайте також: підсумки WWDC 2017. iOS 11, iMac Pro, watchOS 4 та інші новинки

Я особисто скептично ставлюся до акценту на історію - мода на стритрейсинг давно пройшла, і якщо я запускаю Underground 1/2, то ігнорую кат-сцени повністю, зосереджуючись на гонках і тільки на них. Гонки, до речі, в Need for Speed: Payback обіцяють бути веселими і захоплюючими - по бездоріжжю, по трасах, по місту...

Мої надії залишаються на те, що крім відмінного движка нова частина NFS буде складатися з дійсно цікавих гонок, з підтримкою всіх необхідних функцій, включаючи кермо (не ховайся, Need For Speed ​​2017, я бачу твою сором'язливу гримасу). В цілому - є побоювання, є надії, і в результаті я залишаюся збентеженим. І мою збентеженість може вирішити тільки час.

Джерело: YouTube

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя