No Man's Sky відтворили на движку DOOM 1994 року

no mans sky doom 2 mod

Гра Шона Мюррея No Man's Sky стала притчею во язицех з моменту її виходу. Загальна кількість обіцяного і кількість отриманого в результаті відрізнялася настільки, що Steam дозволив повертати гру навіть після 2 награних годин. Моди на ПК виправили безліч проблем, проте є і зворотна сторона медалі - за допомогою модов почали відтворювати NMS в інших іграх. Наприклад, в DOOM 2.

 no mans sky doom 2 mod

No Man's Sky чудово відтворили на DoomZ

Ні, не в рімейку 2016 року, а на пірте движка старого DOOM 2 - DoomZ. Зрозуміло, автору мода, Роберту Престо, довелося зрізати безліч кутів, і вільного переміщення в космосі немає. Однак є рандомна генерація істот, видобуток мінералів, різні рівні, стражі, що атакують героя, інвентар, навіть доступ до космічних станцій і діалоги!

Автор зробив мод No Man's Sky для DoomZ всього за три тижні - спочатку даний движок повинен був використовуватися для створення версії DayZ на движку «Дума». Одне погано - дана модифікація має довгий і не зовсім зручний список налаштувань, які включають в себе наявність ліцензійного файлу DOOM 2, так як безкоштовні версії не підходять. Докладний огляд No Man's Sky, до речі, можна знайти на нашому сайті.

Джерело: kotaku.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя