Blizzard: Не чекайте Warcraft 4

Blizzard eStadium

Головний продюсер компанії Blizzard Піт Стілвелл заявив, що ніяких планів щодо Warcraft 4 не існує. Шанси на її появу в майбутньому залишаються, але поки що розповідати нема про що.

Поки ніяких новин

Warcraft 3 Reforged
Вихід Warcraft 3 Reforged запланований на 2019 рік

«Я не буду категоричним, але поки що ніяких планів щодо Warcraft 4 немає. Перш за все треба розібратися з Warcraft III: Reforged».

Останнє - це ремастер третьої частини, який включає в себе Warcraft III: Reign of Chaos і розширення The Frozen Throne. Ремастер обзаведеться новими моделями і анімаціями, поліпшеним інтерфейсом і редактором карти. Зрозуміло, заявлена підтримка 4K. Видання Spoils of War надасть доступ до спеціальних предметів в Diablo III, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Heroes of the Storm і World of Warcraft.

Нагадаємо, що Warcraft III вийшла в липні 2002 року - за два роки до дебюту World of Warcraft. З того моменту культова серія була заморожена - останнім гучним анонсом було розширення The Frozen Throne. У компанії явно пам'ятають про франшизу - ремастер тому доказ, - проте ніяких обіцянок щодо сіквела не дають.

Читайте також: На мобільні платформи вийшла багатокористувацька рольова онлайн-гра Old School RuneScape

Нагадаємо, що на заході BlizzCon 2018, Blizzard анонсувала перевидання оригінальної Warcraft 3 - Warcraft 3: Reforged, мобільний Diablo, нових героїв для Heroes Of The Storm і Overwatch, а також інші оновлення та нововведення.

Джерело: GameSpot

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя