Take-Two Interactive повернув підтримку модов OpenIV в GTA V

Grand-Theft-Auto-V-steam 1

Близько години тому ком'юніті гри Grand Theft Auto 5 здобуло дуже важливу перемогу над видавцем гри - Take-Two Interactive. Нагадаю, що близько тижня тому вона під загрозою судових розглядів заборонила використовувати інструмент OpenVI, який допомагав робити модифікації ось уже 11 років, ще з GTA 4.

 Grand-Theft-Auto-V OpenVI

OpenVI повернувся в стрій і готовий до бою

Багато користувачів і деякі Інтернет-критики назвали цей крок самодурством і свавіллям, і персонально я схильний з ними погодитися. Основною причиною закриття проекту OpenVI стала загроза з його боку мультіплєєрному контенту, але за моїми відомостями, даний проект працював виключно з боку одиночній кампанії, тому мультиплееру загрожувати не зміг би ніяк.

Читайте також: RN FAQ #6 – відеоперехідники, види і тонкощі при виборі

Ще одна проблема полягала в тому, що OpenVI був головним і чи не єдиним проектом для модифікацій як GTA 5, так і GTA 4. Закриття під загрозою суду означало б практично смерть 11 -річного ком'юніті модостроїтелів, що подарували нам незліченну кількість позитиву - і геймерської спільноті це ой як не сподобалося.

На рішення Take-Two вплинули такі фактори, як збір електронної петиції з 75 тисячами голосів - що непогано, і просто таки знищення позитивної оцінки GTA V в Steam. За короткий час мінус їй поставило близько 50 тисяч чоловік, що дуже сильно пофарбувло підсумковий бал в червоний колір. Зараз же OpenVI знову доступний і модифікований, щоб точно ніяк не впливати на мультиплеерную складову. Інтернет в черговий раз переміг.

Джерело: segmentnext

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name