Наступна гра від розробників Outlast буде виключенням із серії

New Red Barrels game

"Я не можу писати про Outlast 2 і не згадати початкову локацію гри, а також першого антагоніста - Марту. Саме ця картина відображає всесвіт нашої нової гри - сиквела хоррора-виживастика" - повідомляє Філіп Морін, засновник студії Red Barrels.

New Red Barrels game

Виступаючи на Берлінській конференції Quo Vadis, Філіп Морін розповів, що незважаючи на бажання зробити щось абсолютно нове, розробники не можуть залишити успіх серії ігор Outlast. Наступна гра студії не буде продовжувати серію ігор, але дія відбуватиметься в тому ж похмурому всесвіті.

New Red Barrels game

Читайте також: 10 кращих шутерів для Android та iOS

"Якби рік тому мені сказали, що проект над яким працює компанія стане нашою наступною грою - я б відповів, що це маячня" - розповідає Морін.

New Red Barrels game

"Нам знадобилося кілька місяців, щоб знайти компроміс між створенням того, що сподобається фанатам і того, що буде надихати нас".

New Red Barrels game

Читайте також: Компанія Valve купила Campo Santo – розробників Firewatch

Морін доповнює, що він і його команда перебувають на етапі планування своєї наступної гри і розрахунку бюджету. У першої частини Outlast був бюджет на розробку $1,36 млн., а на створення Outlast 2 пішло $6,8 млн.

New Red Barrels game

"Я не знаю вистачить нам нинішнього бюджету чи ні. Я точно можу сказати, що у компанії завжди є альтернативні способи вирішення будь-яких проблем. Незалежно від того, пов'язані вони з бюджетом або розробкою".

New Red Barrels game

На жаль, інших подробиць засновник не повідомив і залишається тільки здогадуватися над яким проектом працює компанія.

Джерело: pcgamer.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя