Офіційно: Sony підтвердила розробку PlayStation 5

PlayStation

Скоро мине п'ять років з моменту дебюту PlayStation 4, і гравці починають замислюватися про те, що чекає консоль в майбутньому. Очевидно, що Sony не перестане відігравати ключову роль на ринку відеоігор, і нещодавно президент і гендиректор компанії Кенісіро Йосіда підтвердив, що вже йде робота над продовженням.

PS5 вийде... коли-небудь

«Человек-паук»

«На даний момент я вже можу визнати, що просто необхідно працювати над залізом нового покоління», - зізнався Йосіда.

Ми не знаємо нічого про те, що планує Sony - навіть те, чи буде називатися консоль PlayStation 5. Нагадаємо, що в травні гендиректор Sony Interactive Entertainment Джон Кадера зазначив, що наступна ітерація консолі вийде в найближчі три роки.

Читайте також: Sony показала свою першу ретро-консоль PlayStation Classic з 20 попередньо встановленими іграми

«Наступні три роки ми використовуємо для підготовки до наступного кроку».

Нагадаємо, що PlayStation 4 є найуспішнішою приставкою компанії після PlayStation 2. До нинішнього моменту продано більше 81 млн. штук по всьому світу - це більше, ніж PlayStation 3. Бренд PlayStation є найприбутковішим для всієї компанії з 2013 року. У 2017 фіскальному році його прибуток склав 1,94 трлн йєн, або 17,53 мільярдів доларів.

Читайте також: Більше мовчати не можна: Витік Google+ змусив компанію закрити свою соціальну мережу

Відзначимо, що Financial Times повідомляє, що PS5 істотно не відрізнятиметься від PS4 і продовжить ідеї, закладені чотири роки тому.

Джерело: Financial Times

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя