Project Cars Pagani Edition роздається безкоштовно в Steam!

project cars pagani edition-free

Епоха демо-версій повертається - і рядовий гравець цього буде невимовно радий, адже навіть з можливістю повернути гроші, скажімо, в Steam, деякі проекти навіть через багато годин пошуку в них плюсів виявляються майже пустушкою з гучною, нехай і брехливої рекламною кампанією. Такі шедеври можна навіть повертати з умовами вигідніше, але мова зараз не про них - а про Project Cars Pagani Edition, яка доступна в Steam безкоштовно.

 project cars pagani edition-free

Варіант Project Cars доступні для безкоштовного звантаження

Це, фактично, демо-версія повнорозмірної Project Cars, яка варта ні багато, ні мало - $ 15. Особливість Pagani Edition полягає в тому, що ця демка є своєрідним промо виробника суперкарів Pagani. Ті, хто грав в різні J2ME-гонки і перші частини Asphalt, повинні пам'ятати розкішну Pagani Zonda... Так ось, вона в Project Cars Pagani Edition є, причому в трьох варіантах!

А взагалі, начинка демки радує: автомобілі Huayra, Huayra BC, Zonda Cinque, Zonda R, Zonda Revolucion, траси Nurburgring + Nords combo, Monza GP, Azure Coast, ігрові режими Quick Race Weekend і Time Trial. Плюс - можливість випробувати движок. Увага! При виборі складності задумайтеся, так як перевибрать її не вийде в подальшому. Завантажити Project Cars Pagani Edition можна тут.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name