Project Nova - шутер від першої особи у всесвіті EVE Online

Project Nova

Днями компанія CCP Games опублікувала тізер-трейлер своєї чергової багатокористувацької гри Project Nova. Через пару днів після цього, сайт IGN порадував ігрову-спільноту 20-хвилинним геймплеєм новинки. Сама гра представляє із себе шутер від першої особи у всім знайомому всесвіті EVE Online.

Project Nova

Project Nova - черговий прохідняк чи революційний шутер?

Перше про що варто згадати - це трейлер гри. У ньому розкриваються деякі можливості, які будуть в новинці і дата закритого тестування. Виходячи із першоджерела, гра обзаведеться технікою і, можливо, космічними боями.

Читайте також: “Return of the Obra Dinn” – гра від розробника “Papers, Please” вже в стім

"Project Nova - майбутній похмурий і захоплюючий шутер від першої особи в антиутопічному sci-fi всесвіті EVE Online." - говориться в рекламному ролику гри.

Project Nova

"Project Nova матиме два режими: тактичний PvE-кооператив і вибуховий PvP-режим з упором на майстерність і стратегію. Геймплей гри буде розвиватися разом з ігровим співтовариством."

Project Nova

Наступний на черзі - геймплей гри. Він, судячи з усього, демонструє так званий "тактичний PvE-кооператив". Правда особливо дивуватися тут нема чому. Перед нами стандартний режим захоплення точок з нескінченними хвилями супротивників. Єдине, що можна для себе підкреслити - це різноманітність зброї в грі і різні класи зі своїми вміннями.

Project Nova

Читайте також: «Злу потрібен час». Blizzard спростувала чутки про Diablo 4

В цілому гра дуже схожа на Destiny 2 тільки в своєму сетінгу. Також варто згадати анімацію смерті супротивників. Після смерті вони відлітають в космос, що досить незвично. Можливо, це особливість карти на якій відбувалася битва.

Project Nova

Якщо вам до душі такі ігри, то на офіційному сайті компанії представлена можливість реєстрації на альфа-тест, який відбудеться в листопаді цього року.

Джерело: eurogamer

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя