Новий патч PUBG покращує продуктивність гри на Xbox One

pubg -title

З недавнім виходом тестового сервера PUBG для Xbox One розробник з PUBG Corp. отримали можливість протестувати деякі зміни продуктивності, які тепер доступні на основному сервері.

Здебільшого, тестові сервери PUBG на Xbox One з'явилися через проблеми з картою Miramar, яка поки не доступна на live серверах. У патчі, випущеному на Xbox One, PUBG Corp. поліпшила продуктивність в одній з найвідоміших частин гри - парашуті на початку матчу. Також значною частиною поновлення стало прискорення завантаження карти, яка, як ми сподіваємося, позбавиться від ефекту «Play-doh».

Читайте також: Koss випустить бездротові Porta Pro

Також була переписана серверна частина, а саме спосіб, яким гра обмінюється інформацією гравця з сервером. Система стала більш ефективною, що призвело до підвищення продуктивності при великій кількості гравців без прямої видимості. Нарешті, час відгуку при взаємодії з інвентарем у грі було покращено, що зменшило кількість збоїв.

Також в патч увійшли наступні зміни:

  • Процес вільного падіння і парашутування був оптимізований, що призвело до підвищення продуктивності на початкових етапах кожної гри.
  • Оптимізоване завантаження світу. Покращено ефект «Play-doh».
  • Дані про переміщення для найближчих гравців тепер обробляються більш ефективно, що призводить до загальних поліпшень продуктивності.
  • Процес обробки инвентарю був оптимізований, як на близьких, так і на далеких дистанціях. Це знизило кількість збоїв в грі.
  • Інвентар був оптимізований - покращено час відгуку при його відкритті і усунені деякі проблеми.
  • Вирішено проблему, при якій неактивні човни і транспортні засоби викликали деякі проблеми з продуктивністю.

Читайте також: Samsung Galaxy A6 і A6+ представлені офіційно

Але деякі відомі проблеми в грі все ще залишилися. Після тривалих ігрових сесій (три або більше години) на стандартному Xbox One і Xbox One S гра іноді вилітає. Частково допомагають перезапуски гри кожні пару годин, на випадок якщо ви плануєте на довгу ігрову сесію.

Джерело: vg247

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name