Жителі світу Red Dead Redemption 2 поводяться інакше, якщо прибрати міні-карту

Red Dead Redemption

Реліз довгоочікуваного вестерна Red Dead Redemption 2 все ближче і ближче, і ми нарешті стали дізнаватися подробиці від Rockstar. Наприклад, тепер мешканці світу гри будуть реагувати на налаштування користувача.

Амбіції Red Dead Redemption 2 не знають меж

Мова йде про режим без міні-карти, яка була невід'ємною частиною будь-якої гри з відкритим світом ось уже багато років. Але в студії вирішили спробувати дозволити користувачеві її прибрати, натомість орієнтуючись лише на підказки NPC - прямо як в новій Assassin's Creed Odyssey. При цьому NPC «знають», що міні-карта вимкнена, і дають додаткові вказівки, куди йти. У стандартному режимі цих реплік не буде.

Читайте також: Red Dead Redemption 2 вимагає більш 100 ГБ для установки

Таким чином гра обіцяє показати більш живий і цікавий світ, який може запросто виявитися найбільш реалістичним серед всіх подібних проектів. Раніше Rockstar також поділилася інформацією про тварин, що населяють Дикий захід: обіцяється, що побачити можна буде більше 200 різновидів дичини, причому кожен звір веде себе унікально.

Читайте також: Rockstar анонсувала онлайн версію Red Dead Redemption 2

Нагадаємо, що Red Dead Redemption 2 - продовження культової першої частини, що вийшла на консолях минулого покоління - вийде 26 жовтня цього року. Крім масштабного світу в одиночній кампанії тайтл включає у себе повноцінний онлайн-режим на кшталт GTA Online.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name