Через пару годин відбудеться реліз гри «Козаки 3» від GSC Game World

cossacks 3 release

Поза сумнівом, GSC Game World - найвідоміша українська компанія, що займається розробкою комп'ютерних ігор. Вірніше, що займалася до 2011 року, адже тоді її закрили... Здавалося б - все, кінець, проте в 2015 році розробник знову відродився і сьогодні, 20 вересня, випустить «Козаки 3»!

 cossacs 3 release

Зрозуміло, що кожен фанат стратегій на українську тематику знає про цю серії все, що потрібно. Нова частина, по суті, є ремейком найпершої, з сильно поліпшеною графікою, повністю трьохмірним движком, оновленими моделями і текстурами.

 cossacs 3 release

Розробкою гри «Козаки 3» зайнявся брат Сергія Григоровича - Євген, який описав нову частину так: «Сама ідея відродження серії, напевно, пов'язана з ностальгією, яку ми всі відчували. Колись створювали популярний у всьому світі проект - "Козаків" любили в Німеччині, Англії, Франції, Польщі».

Вартість звичайного варіанту гри становить 300 гривень, за Deluxe-версію необхідно буде віддати 500 гривень. Придбати гру можна буде вже через пару годин на її сторінці в Steam, а також на її персональному сайті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя