Розробка The Surge 2 уже йде повним ходом, прем'єра в наступному році

Розробники з студії Deck13 повідомили про розробку продовження The Surge.  The Surge 2 збереже все те, що полюбили гравці в оригінальній грі і в той же час запропонує багато нововведень. Схоже на те, що продовження буде набагато кращим за попередню частину.

The Surge - це гра, яка з'явилась з успіхом, але він був дуже скороминучим, і вже зовсім скоро про гру всі забули, та все ж попри те, що гра не змогла побити рекорди популярності, більшість гравців після проведення у ній свого часу залишились задоволені, але не більше. Ті, хто слідкував за розробником гри з радістю сприймають новину про її продовження.

Розробкою продовження The Surge займатиметься та ж сама студія Deck13. Прем'єра відбудеться в наступному році, це все, що зараз відомо, на більш точний термін вихіду нам доведеться ще почекати.

Цільовими платформами є PC і консолі, які саме - не відомо, але не важко здогадатись, що мова йшла про PlayStation 4 і Xbox One.

„The Surge 2 зберігає те, що прихильники і критики люблять в оригінальній грі - боротьбу з використанням унікальної динамічної системи наведення в кінцівці і глибокий розвиток персонажа. І в той же час значно розширює можливості. The Surge 2 - це абсолютно нове середовище - велике спустошене місто та багато інших нововведень, створення яких можливе завдяки використанню покращеного движка Deck13."

Джерело: pcgamer

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя