Халява від Sony вже тут: опубліковано список безкоштовних ігор на січень для передплатників PS Plus

Sony PS Plus january
РЕКЛАМА

Практично тиждень тому, Microsoft порадувала передплатників Xbox Live Gold опублікованим списком майбутньої халяви. Тепер черга дійшла і до Sony, яка вирішила подарувати не нові, але дійсно варті і в деякій мірі тематичні ігри.

Sony PS Plus january

Підбірка ігор від Sony

У новопредставленний список увійшли:

  • Steep (вартість $29,99): доступна на PlayStation 4
  • Portal Knights (вартість $19,99): доступна на PlayStation 4
  • Zone of the Enders 1 HD Edition (вартість $9,99): доступна на PlayStation 3
  • Amplitude (вартість $19,99): доступна на PlayStation 3
  • Fallen Legion: Flames of Rebellion (вартість $19,99): доступна на PlayStation Vita
  • Super Mutant Alien Assault (вартість $9,99): доступна на PlayStation Vita

Всі перераховані вище ігри будуть доступні з 1 січня і до 5 лютого 2019 року.

Steep

Катайтеся у величезному відкритому світі альпійських схилів, де сніг завжди свіжий, а траси нескінченні. Підкоряйте гори поодинці або в компанії друзів - на лижах, сноуборді, параплані або в вінгсьюті і не забудьте поділитися кращими трюками в соціальних мережах.

Portal Knights

У цьому тривимірному рольовому бойовику гравцеві належить стати лицарем порталів, підвищувати рівень персонажа, робити грізну зброю і знищувати ворогів в реальному часі.

Portal KnightsУ грі десятки випадково генерованих островів, де можна будувати майже що завгодно. Ігровий світ розколотий на частини і заляканий Пустим королем, а ви з друзями - остання надія на порятунок.

Zone of the Enders

Швидкий екшн про літаючих великих роботів, які борються між собою з перервами на відеовставки в стилістиці аніме з довгими діалогами. ZoE вважається однією з кращих серій для PlayStation 2, а її створенням займався сам Хідео Кодзіма, автор Metal Gear.

Amplitude

Ритмічна музична аркада від студії Harmonix, яка є перезапуском культової класичної гри на PS2. Перевидання обзавелося новою сучасною графікою, новою музикою та sci-fi сюжетом.

Amplitude

Крім одиночної сюжетної кампанії, в грі є різноманітні мережеві багатокористувацькі і локальні кооперативні режими. А для підтримки змагального духу, гра має локальні і мережеві лідерборди.

Fallen Legion: Flames of Rebellion

Напружена рольова гра, в якій кожна битва захоплює дух, а кожне прийняте рішення призводить до незворотних наслідків.

Fallen Legion Flames of RebellionПодорожуйте по розореному континенту з Легатом Лаендуром, зберіть команду, яка допоможе вам повернути те, що у вас відняла імперія. Досліджуйте барвисті, намальовані від руки землі, населені протиборчими воїнами і лютими драконами. Боріться з ворожими ордами, і освоюйте комбо-атаки, завдаючи поразки могутнім босам за допомогою ретельно проробленої системи ведення бою. Керуйте своєю імперією в перервах між запеклими боями, приймайте важкі рішення і спостерігайте за наслідками свого вибору.

Super Mutant Alien Assault

Виконайте смертельний танець в випадково генерованих кімнатах космічного корабля, повному мутантів. У аркадно-платформеній стрілялці повно зброї, вибухівки, особливих умінь і захисних прийомів, а головна мета в грі - вижити за всяку ціну.

Нагадаємо, що дана роздача є однією з останніх, в якій роздають ігри для PS3 і Vita. З 8 березня все зміниться і Sony буде роздавати безкоштовні ігри виключно на PlayStation 4.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя