Щотижневі знижки: 75% на This War of Mine

This War of Mine скидки

Уміння цифрового магазину Steam радувати користувачів на розпродажах широко відомо, проте вміє він і між сезонами гаманець трішки спустошити. Наприклад, щотижневими знижками, куди потрапляють найрізноманітніші ігри - такі як This War of Mine.

This War of Mine скидки

This War of Mine майже на шару

Проект, що отримав визнання від журналу Time як одна з кращих ігор 2014 року і приз Audience Award Winner на Independent Game Festival, безумовно заслуговує уваги. Особливо з огляду на, що у гри 83/100 на Metacritic і майже 20 тисяч позитивних відгуків проти тисячі негативних в Steam.

This War of Mine скидки

This War of Mine розповідає про війну з незвичного, суворою і жорстокою боку - з боку мирних жителів, яким потрібно просто вижити. Вижити в умовах голоду, постійних обстрілів, мародерів і загального занепаду духу. Особливий стиль малювання цьому дуже сприяє. За таку гру не гріх віддати і повну суму, а вже по знижці 75% - так тим більше. Якщо ж ви віддаєте перевагу чомусь менш ... депресивному і суворовому, то знижка ще діє на Talos Principle, а Tropico 4 взагалі можна безкоштовно схопити!

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name