Першу частину Tomb Raider переробили під браузерную гру

Tomb Raider 4

Інтернет - значно більш серйозна річ, ніж здається на перший погляд. Це стало очевидним вже після портування в браузерному вигляді оригінальної Legend of Zelda на воксельного движку. А днями в Мережу пішло посилання на відкритий порт оригінальної Tomb Raider, який відкривається навіть на смартфонах!

 Tomb Raider 3
Запущено на Motorola Moto Z з GameSir G3s

Перший Tomb Raider безкоштовний в браузері

Все, що потрібно від гравця - перейти за цим посиланням і насолоджуватися. Через ПК управління перехоплюється клавіатурою, за стандартом WASD і мишкою, а для смартфонів є набір сенсорних клавіш, однак повноцінний геймплей можливий лише з підключенням геймпада. Правда, на комп'ютері також є швидкі чіт-команди, на кшталт зміни швидкості, зміни камери і альтернативного режиму гри.

 Tomb Raider 2
Запущено на Motorola Moto Z з GameSir G3s

Не всі, втім, так гладко - це ледве не перша публічна версія даного порту, і глюки в ньому неминучі. На ПК я зіткнувся з неграбельним показником частоти кадрів, який був значно менше одиниці, а на смартфоні пройшов трохи далі і зіткнувся з графічними багами. Інші користувачі теж скаржилися на баги - як візуальні, так і геймплейні.

Читайте також: Nintendo планує запустити мініатюрну версію SNES під Різдво

Будь-які скарги, якими б справедливими вони не були, меркнуть на тлі того, що це Tomb Raider, і вона повністю іграбельна в браузері - нехай лише перший рівень. Нагадаю, що оригінальна гра вийшла в далекому 1996 році і була першою, най-най першою, за участю культової нині розкрадачки гробниць Ларою Крофт.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name