Ubisoft розробляє інструмент для перекладу єгипетських ієрогліфів

Translator of egyptian hieroglyphs

Основна увага ігрового співтовариства направлена на грецьку сагу популярної лінійки Assassin's Creed - Assassin's Creed Odyssey. Однак Ubisoft не перестає дивувати. Днями вона поділилася деталями розробки попередньої частини серії - Assassin's Creed Origins.

Translator of egyptian hieroglyphs

Assassin’s Creed Origins - розробка, яка вийшла за рамки ігрового всесвіту

Як повідомляють співробітники компанії: "Під час розробки гри ми співпрацювали з єгиптологами для відтворення історичної достовірності і зіткнулися з низкою труднощів. Наприклад, ми зрозуміли, що переклад єгипетських ієрогліфів важкий і часозатратний процес. Наша команда почала вивчати це питання і прийнялася створювати інструмент, який використовує машинне навчання для перекладу оних." До слова, на цьому тижні компанія представила перші плоди своєї розробки.

Translator of egyptian hieroglyphs

Читайте також: Ubisoft затримує прем’єру DLC до Assassin’s Creed Origins

"Я не єгиптолог, але у мене є вчена ступінь з історії. Під час своєї діяльності я зрозумів, що досліджувати історію минулого неймовірно важке заняття. Наша команда вирішила хоч якось спростити цей процес і зайнялася створенням перекладача ієрогліфів. У майбутньому ми плануємо зробити його загальнодоступним." - повідомив один зі співробітників компанії.

Читайте також: Консолі PlayStation ламаються від одного повідомлення

Перший крок на шляху розробки був зроблений зусиллями фанатів Assassin's Creed. Завдяки їхній допомозі в інструмент інтегровано близько 80 000 гліфів.

Translator of egyptian hieroglyphs

Це надало Ubisoft основу для подальшої розробки. Тепер залишилася найскладніша частина - скласти алгоритми машинного навчання, які будуть переводити ієрогліфи. Компанія планує випустити повністю готовий інструмент до кінця цього року.

Джерело: rockpapershotgun

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя