Undertale отримає порт на PS4 і колекційне видання

undertale ps4 3

Як мені здається, інді-хвиля, що почалася, мабуть, з FEZ, і набрала обертів на Minecraft, прийшла до свого піку на такому проекті, як Undertale. Гра, яка зрушила для багатьох кордони шедевра в відеоіграх, і стала для багатьох прикладом мистецтва у відеоіграх, на E3 2017 отримала два дуже важливих анонса для фанатів.

undertale ps4 1

Undertale вийде на консолях

Перший анонс - Undertale вийде на Sony PlayStation 4/PlayStation Vita. У комплекті з самим диском, який, я нагадую, вміщує в себе 25 ГБ (а Undertale займе добре якщо гігабайт), будуть поставлятися 24-сторінкові буклети. Виглядає це справа дуже симпатично, і любителям фізичних носіїв буде в самий раз.

Далі більше. Колекційне видання Undertale буде вміщати в себе гру на PlayStation 4, буклет з попереднього варіанту, а також саундтрек (про який трохи пізніше) і симпатичний музичний медальйон у формі сердечка. Вся ця справа буде доступна (або вже є доступною) на fangamer.com за посиланням тут.

Читайте також: Skyrim і SUPERHOT теж отримають версії для VR

Тепер - про саундтрек. Це мало не найпотужніша сила, яка може продати бокс-версії, оскільки автор гри, Тобі Фокс, є в першу чергу автором музики, і творцем величезної кількості пам'ятних треків. Так, вони практично в midi-форматі, але зроблені настільки добре і так вдало підібрані з геймплеєм, що ремікси на них зустрічаються досі.

Саме цікаве за E3 2017, день другий:

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name