У квітні в Xbox Live з'являться нові аватари гравців

Xbox Avatars -tile

В наступному місяці Microsoft планує запустити оновлену версію Xbox Live Avatars.

Минулого року розробник вперше представив оновлені аватари на E3 і спочатку планував запустити їх на Windows 10 до кінця 2017 року. Microsoft успішно досягнув цієї метт, але джерела, знайомі з планами компанії повідомляють, що сервіс для Xbox Insiders буде запущений цього місяця. Співробітники Microsoft вже мають доступ до нової системи аватарів, а група тестувальників Xbox Alpha взялася до роботи, перш ніж аватари стануть загальнодоступними наступного місяця.

Читайте також: Чутки про новий Samsung Galaxy Note 9

Нові аватари дозволять вам повністю налаштувати вашого онлайн-персонаж з новими варіантами типу тіл, одягу і аксесуарами. Microsoft сфокусувалися на різноманітності і кастомізації, а оригінальний трейлер компанії вже показав такі предмети як: протези, інвалідні візки, скейтборди і навіть мотоцикли.
Компанія буде широко інтегрувати нову систему аватарів в панель управління Xbox One, і персонажі стануть доступні в головній робочій області. Також Microsoft планує відкрити новий магазин аватарів в травні, дозволяючи користувачам Xbox Live купувати аксесуари, одяг і додаткові налаштування для своїх персонажів. Нагадаємо, що в попередній системі аватарів також був свій власний магазин.

Читайте також: Toshiba анонсувала AR-окуляри DynaEdge на Windows 10

Нові втілення створюються на движку Unity, що значно спрощує їх налаштування і додає додаткові можливості кастомізації. Нова система призначена для заміни аватарів, представлених разом з Xbox 360 в 2008 році. Джерела повідомляють, що в кінцевому підсумку Microsoft дозволить стороннім розробникам створювати свої власні аксесуари та одяг для їх продажу в цифровому магазині Microsoft.

Джерело: The Verge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name