Wargaming і SEGA подружать World of Tanks Blitz і Valkyria Chronicles

WoT Blitz Valkyria Chronicles

Як відомо, компанія Wargaming в недавньому минулому приступила до співпраці з легендарним розробником комп'ютерних ігор, компанією SEGA. Підсумком спільної роботи стало «схрещення» всесвітів World of Tanks Blitz і Valkyria Chronicles. Що з цього вийшло - гравці зможуть дізнатися вже сьогодні.

 WoT Blitz Valkyrie Chronicles

«Спільна робота з такою культовою фігурою в ігровій індустрії - велика радість для нас, - сказав Озан Кокоглу (Ozan Kocoglu), General Manager (APAC) в Wargaming.net. - І ще більше ми раді представити результати цієї роботи гравцям World of Tanks Blitz і запропонувати їх увазі новий, ексклюзивний контент».

WoT Blitz потоваришувала з Valkyrie Chronicles

«Ми раді поріднити світи Valkyria Chronicles і World of Tanks Blitz, - сказав Такеши Озава, Game Director в Valkyria Chronicles. - Гра World of Tanks Blitz впевнено зайняла своє місце на ринку мобільних ігор, ставши справжнім хітом, і ми сподіваємося, що злиття наших проектів порадує гравців ».

Уже сьогодні два танка з всесвіту Valkyria Chronicles, «Edelweiss» і «Nameless» (обидві машини 7 рівня), готові кинутися в бій. Це неординарні моделі, подібних яким не зустрінеш в стандартному парку броньованих машин World of Tanks Blitz.

«Nameless» - головна бойова одиниця загону 422 з Valkyria Chronicles 3. Сильними сторонами цього важкого танка є хороша пристосованість до боїв на близьких відстанях, міцна передня частина корпусу, значний альфа-страйк і непогана (для важкого танка) маневреність.

 WoT Blitz Valkyrie Chronicles

«Edelweiss» - дітище професора Теймера, яке відіграло ключову роль в одержании перемоги у війні 1935 року (згідно з легендою, покладеної в основу гри Valkyria Chronicles). Це середній танк, до переваг якого можна віднести досить високу маневреність, яку можна порівняти з танком Т20, в поєднанні з хорошою швидкістю, тяжким озброєнням і стабілізацією.

Уже сьогодні ви зможете прикрасити свою колекцію броньованої техніки цими унікальними екземплярами. Але не відкладайте покупку в довгий ящик - танки будуть у продажу рівно два тижні. Більш детальну інформацію можна дізнатися тут. А новий сокет компанії AMD тим часом потрапив на фотографії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя