Microsoft пропонує придбати консоль Xbox за передплатою

Формат підписки нині всюди - і в музиці, і в фільмах, і в іграх. Останнє - багато в чому завдяки Xbox, яка винайшла власний сервіс, в рамках якого користувачі отримують доступ до сотні ігор, доступних для скачування. Але така спроба зімітувати Netflix - тільки початок. Тепер геймерам пропонують підписатися на саму консоль.

Microsoft продовжує винаходити способи продати Xbox

Xbox One

Йдеться про акцію Xbox All Access, яка дозволить купити консоль Xbox One разом з двома роками Xbox Live Gold і Xbox Game Pass.

На офіційному сайті є два варіанти підписки: Xbox One S за $22 в місяць і Xbox One X за $35 в місяць. Обидва набори включають в себе 24 місяці підписок Gold і Game Pass. Оплата здійснюється на протязі 24 місяців.

Якщо порахувати, то консоль Xbox One S обійдеться вам в $530. Якщо ж придбати її, Gold і Game Pass окремо, то сума складе $640. Якщо говорити про надпотужну Xbox One X, то вигода складе $840 на противагу $860.

Читайте також: Акції Tencent обвалились після заборони надпопулярної Monster Hunter: World

Поки що в Європі про акцію ані слова. Укласти угоду можна тільки в офіційних магазинах Microsoft. Ідея непогана, особливо з огляду на вигідність сервісу Game Pass, який скоро буде включати в себе і такі тайтли, як Halo:The Master Chief Collection.

Джерело: Xbox All Access

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name