Xbox One здобуде підтримку клавіатури і миші завдяки Razer

xbox one new title

Xbox One остаточно трансформується в ПК за допомогою Razer. Завдяки новій угоді між компаніями користувачі консолі зможуть використовувати бездротові і провідні миші і клавіатури під час гри.

Xbox і Razer перетворюють консоль в ПК

«За замовчуванням в іграх немає підтримки миші і клавіатури», підкреслив представник Xbox Джейсон Рональд. За його словами, саме розробники будуть вирішувати, який тайтл буде підтримувати альтернативний метод управління, а який - ні.

Головним питанням як і раніше залишається паритет. Користувачі, які вибирають контролери, не радітимуть, якщо проти них гратимуть володарі миші. Поки складно сказати, як саме паритет буде досягнутий, але в Microsoft запевнили, що працюють з розробниками і бета-тестерами для того, щоб виробити чесну систему.

Microsoft обіцяє розповісти більше про свою співпрацю з Razer 10 листопада під час стріму Inside Xbox.

Читайте також: The Boring Company управляє бурильними установками за допомогою контролера Xbox

Нагадаємо, що нещодавно Microsoft почала інтеграцію голосового помічника Alexa в консолі нового покоління. Оновлення знаходиться на стадії раннього тестування і поки є тільки для інсайдерів Xbox. Інтеграція інтелектуального помічника ознаменувала новий етап у розвитку консолей. Поряд з просунутими можливостями голосового управління, в консолі з'явиться додаток Xbox Skill. Він надасть розумним колонкам з підтримкою Alexa доступ до функцій Xbox One. Alexa зможе запускати ігри, налаштовувати гучність, робити скріншоти, запускати трансляції та виконувати інші команди. Для управління будуть використовуватися заздалегідь прописані команди.

Джерело: Verge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name