Новини про Xbox з E3 2017 - футболки, Xbox One X і сумісність з 360

Xbox One X 4

Команда розробників Xbox з Microsoft привезла на E3 2017 купу всього нового - і була настільки впевнена у своєму успіху, що оснастила співробітників футболками з написами "Я свідок найпотужнішої консолі в світі". І вони, в общем-то, не обманюють, так як нова модель Xbox, іменована раніше Scorpio, не розчарувала.

Xbox One X 4

Xbox One X - найпотужніша консоль в світі

По-перше, її офіційна назва тепер Xbox One X, і вона є настільки потужною, що здатна витягнути 4К дозвіл і 60 FPS, на відміну від аналога у вигляді PlayStation 4 Pro. Потужність її відеоядра - 6 терафлопс, обсяг відеопам'яті - 12 ГБ GDDR5, пропускна здатність пам'яті - 326 ГБ/c, кількість обчислювальних ядер - 40, робоча частота - 1 172 МГц. Плюсом йде рідинне охолодження GPU.

Читайте також: Croteam офіційно анонсувала Serious Sam's Bogus Detour

У боротьбі за продуктивність нова консоль дійсно вражає - 6 терафлопс перевершує аналогічні 4,2 ​​терафлопс у PlayStation 4 Pro, і багаторазово перевершує 1,32 терафлопс у оригінальній Xbox One. Що найцікавіше - новинка є найменшою моделлю в сімействі Xbox, зберігши при цьому місткість жорсткого диска, рівну 1 ТБ.

Вартість Xbox One X, вона ж - колишній Project Scorpio - буде дорівнювати $499 в США, в СНД ціни будуть вище, зрозуміло. Також в Microsoft обіцяють повну сумісність з усіма іграми з аксесуарами з Xbox One, а також два з гаком десятка ексклюзивних ігор. А, і тепер Xbox One сумісна з іграми Xbox 360. Як я розумію, з УСІМА. Але подробиці будуть пізніше, якщо будуть.

Саме цікаве на E3 2017

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя