Враження від відкритого бета-тесту Rising Storm 2: Vietnam

rising storm vietnam

Є актори однієї ролі, і існують компанії однієї гри. Tripwire в моїх очах є однією з таких компаній. Так, у них є Red Orchestra 1/2 і Killing Floor 1/2, але давайте дивитися правді в очі (через реалістичний оптичний приціл) - це ігри майже однакові за відчуттями. І ні, я не вважаю, що це погано, тому що як шутери ці ігри просто цукерки. Як, по суті, і Rising Storm 2: Vietnam, котрий я побував на правах ОБТ.

Не хочеш читати - дивись:

Загальна думка про Rising Storm 2: Vietnam

Не буду говорити, що п'яти раундів мені вистачило на все про все, і мені вдалося вивчити прийдешній реліз від і до - але основні положення у мене є, і загальні враження... середні. Якщо хто в танку, то події Rising Storm 2: Vietnam відбуваються за часів В'єтнамської війни з протистоянням американців і корінного населення (як ніби про індіанців говорю). По суті, це оновлена ​​версія Battlefield: Vietnam, яку я люблю всіма фібрами душі.

Rising Storm 2 Vietnam 1

Оновлена ​​і більш хардкорних - це я можу сказати точно. Як і Red Orchestra, проект є більше симулятором, ніж веселою мазнею а-ля Battlefield. Мені здається, підійде порівняння «Verdun проти BF1», хоча конкурентів у Rising Storm 2: Vietnam не так багато. При цьому є й викладка з, як я розумію, прокачуванням спорядження, є купа спеціалізованих класів і є техніка. Техніки багато, вона різноманітна і рулить. А ще рулить в ній пілот, хе-хе... Вибачте.

Rising Storm 2 Vietnam 2

Грати в мультиплеер Rising Storm 2: Vietnam легко і просто - якщо грали в Battlefield або Red Orchestra, то знаєте все напам'ять. Якщо немає, тоді розповідаю - заходимо на сервер, вибираємо сторону, вибираємо клас піхотинця, міняємо йому викладку по нужді і вибираємо точку десантування, після чого біжимо на точку, яку потрібно захопити, і вмираємо від плювка свинцем в капіталістичне рило. Змити, повторити до перемоги. Або до програшу, тут вже як напалм ляже.

Rising Storm 2 Vietnam 3

Жанрова складова

Якщо трохи серйозніше, то гра дійсно більше симулятор, ніж шутер. Інтерфейсу немає, патрони потрібно рахувати, майже будь-яке поранення призведе до смерті через кровотечу - а бинтів всього два. Зброя слабо контролюється, приціл єлозить по всім сторонам і трясеться, як холодець в «Чинуку». Моторошно нагадує мені Battlefield 3, що зовсім не в радість, але тут це як би виправдовується хардкором.

Rising Storm 2 Vietnam 4

У техніці я не побував, за винятком десантування на вертольоті - що було, м'яко кажучи, круто. Крутіше було б тільки з музикою з радіо, але я її відключив, щоб відеоогляд не пішов по їзді через ліцензування. А в цілому музична складова у гри Rising Storm 2: Vietnam дуже гідна. Уже в меню грає Born on the Bayou, інші треки будуть, швидше за все, як в BF: Vietnam, що просто шикарно.

Rising Storm 2 Vietnam 5Плюси і мінуси

Що мені особливо сподобалося, так це увага до деталей. Якщо ти включиш приціл з гвинтівки і переключитися на пістолет, то він буде здобутий з кишені і автоматично встановлений на прицільну стрільбу. В інших іграх він просто дістається, і все. Сподобалися складні приклади, і взагалі кнопка модифікації на «C». Атмосфера сподобалася, графіка приємна. Сподобалися деякі глюки - мене просто вбило, коли в оптичному прицілі М14 відображалася статична картинка.

Rising Storm 2 Vietnam 6

Не сподобалася, по суті, тільки оптимізація - я про неї розповідаю в відео - коли на одне ядро ​​падає все навантаження. Занадто велика хардкорність мені теж не дуже до душі припала, я все-таки любитель Call of Duty. Тому після релізу повноцінного ви мене навряд чи побачите у В'єтнамі. Але якщо вам таке доставляє, якщо ви любите пролетіти з вітерцем над палаючими джунглями, обійняти свій теплий від стрільби M60 і помилуватися депресивними красотами війни - ласкаво просимо.

Придбати Rising Storm 2: Vietnam можна буде по посиланню тут або на торговому майданчику G2A.com. Попередньо заказувати не рекомендую, як зазвичай.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name