Всім привіт! Сьогодні ми запускаємо черговий конкурс-розіграш на Root-Nation.com за підтримки компанії TP-Link - світового лідера ринку мережевих пристроїв.

Призи від TP-Link

Компанія TP-Link люб'язно надала такі призи для розіграшу:

  • розумна розетка TP-Link HS100 (1 штука)
  • розумна розетка TP-Link HS110 (1 штука)
  • брендовані термоси TP-Link (3 штуки)

Додатково: Читайте огляд розумних розеток TP-Link HS100 і HS110, за допомогою яких ви зможете управляти підключеними до електромережі пристроями з будь-якої точки світу.

Правила розіграшу

Розіграш починається з моменту публікації цього запису і триватиме 7 днів. У вівторок 21 лютого в 16.00 ми зупиняємо прийом заявок і приступаємо до підведення підсумків. Ми визначимо переможців випадковим чином - за допомогою сервісу random.org виберемо зі списку учасників, які виконали всі умови, п'ятьох переможців, які отримають відповідні призи в порядку, зазначеному в розділі "Призи".

Призи відправляються тільки по території України службою Нова Пошта за рахунок організатора розіграшу. Якщо ви громадянин іншої держави, то можете попросити українських друзів або родичів, щоб вони отримали приз за вас і передали його вам. При цьому в заявці ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно вказувати населений пункт в Україні, куди нам буде необхідно відправити приз.

Один учасник може зробити тільки один репост у своїй улюбленій соцмережі. У розіграші не можуть брати участь співробітники сайту root-nation.com і їх найближчі родичі.

Завдання конкурсу

Учасники через форму, розташовану нижче на цій сторінці повинні відповісти на два питання:

  1. Чи вважаєте Ви за необхідне придбання дводіапазонного Wi-Fi роутера протягом найближчого року?
  2. Якщо так/ні, то чому?

Що треба зробити для отримання одного з призів від TP-Link

  1. Якщо ви цього досі не зробили, то підпишіться на будь-який з акаунтів Root Nation (Twitter, Facebook, ВКонтакте, Google+) та TP-Link Ukraine у Facebook або Twitter.
  2. Поділіться записом про даний розіграш із друзями. Для цього зробіть публічний (доступний всім в інтернеті) пост або твіт - опублікуйте посилання на сторінку в своїй стрічці або на стіні. Найпростіше це здійснити за допомогою кнопок "Поділитися" вгорі або внизу сторінки.
  3. Зайдіть на свою сторінку або профіль у соцмережі. Скопіюйте посилання на ваш репост і вставте його в форму внизу цього запису. У більшості соцмереж для отримання посилання на пост достатньо клікнути на час посту і скопіювати посилання в адресному рядку браузера. До розіграшу приймаються тільки посилання за якими можна ідентифікувати ваш аккаунт у соціальній мережі і зв'язатися з вами у разі виграшу.
  4. Далі все просто - надайте необхідні дані і відповідайте на питання конкурсу за допомогою форми, розташованої нижче.

Якщо все зрозуміло - виконуйте завдання і заповнюйте форму заявки нижче. Успіху!

Форма конкурсу (всі поля обов'язкові для заповнення)

Ми гарантуємо збереження персональних даних і просимо вказати вашу електронну пошту і / або номер телефону виключно для того, щоб мати можливість зв'язатися з вами у разі виграшу. Відправляючи заявку ви автоматично погоджуєтеся на передачу ваших персональних даних та їх обробку організаторами конкурсу.

UPDATE 22.02.2017 - Підводимо підсумки та визначаємо переможців

Отже, прийшов час закривати конкурс. Всього в таблиці з відповідями ми виявили 150 заявок на участь у розіграші. На подив в процесі обробки був виявлений всього один дубль! Отже, ми отримали підсумковий список з 149 претендентів на призи, серед яких було обрано 5 переможців.

Видео розіграша:

Оголошуємо переможців:

Ми передаємо дані переможців представнику компанії TP-Link Україна. Він зв'яжеться з вами в найближчі дні і уточнить дані для відправки призів. Всім бажаємо успіхів, до нових розіграшів!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя