Root NationŽaidimaiŽaidimų naujienos„Valorant Winter Cup“ turnyre buvo nustatyta Ukrainos „Valorant“ komanda 2024 m

„Valorant Winter Cup“ turnyre buvo nustatyta Ukrainos „Valorant“ komanda 2024 m

-

Ko3aku komanda laimėjo Valorant Winter Cup 2024 powered by turnyrą Lenovo Legionas ir Ukrainos nacionalinė komanda iš Valorant 2024 m. Kaip pranešė spaudos tarnyba Lenovo, oficialus čempionatas vyko remiant Ukrainos eSporto federacijai UESF. Lenovo ir turnyro operatorius Gameinside.

„Valorant Winter Cup 2024“ maitina Lenovo Legionas

Turnyre pergalę iškovojo ko3aku komanda. Oficialios Ukrainos nacionalinės komandos statusą ji iškovojo iš „Valorant“ atkrintamosiose varžybose, kur dėl čempionės titulo varžėsi su dar trimis komandomis, laimėjusiomis atrankos turnyrus – „evoplay“, „sila4i“ ir „fullfocusss“. Be to, dėl 5-8 vietų kovojo dar 10 komandų, kurios kvalifikacijų metu užėmė 2-4 vietas.

Konkursas buvo gana plataus masto. Kaip pažymima įmonėje Lenovo, iš viso turnyre dalyvavo 55 žaidėjų komandos iš visos Ukrainos, o bendras „Valorant Winter Cup 2024“ prizinis fondas buvo 100 XNUMX UAH.

Valorant Winter Cup 2024

Be to, turnyro metu buvo nustatyta ne tik rinktinė, bet ir pirmą kartą surengtos bendruomenės ratukų varžybos. Taigi įmonė Lenovo skatina jaunuosius transliuotojus tapti Valorant bendruomenės Ukrainoje dalimi ir toliau plėtoti šią kryptį. Turnyro „Valorant Winter Cup“ žaidynes transliavo 15 oficialių bendruomenės kaserių, kurie buvo išrinkti iš visų norinčių nušviesti varžybas. Beje, visi jie gavo 10% nuolaidą perkant bet kurį nešiojamąjį kompiuterį iš žaidimų linijos Lenovo Legionas. „Streamer Idzayivna“ laimėjo burtų traukimo nugalėtojos titulą – ji laimėjo galingą žaidimų nešiojamąjį kompiuterį Lenovo Legion slim 5.

Lenovo Legion slim 5

„Valorant Winter Cup“ organizavo įmonė Lenovo kartu su pagrindiniu Ukrainos elektroninio sporto portalu ir seniausiu Ukrainos turnyrų operatoriumi Gameinside.ua. Bendrovė Lenovo yra žinomas dėl galingų profesionalių žaidimų įrenginių linijos Lenovo Legionas, ir aktyviai remia Valorant bendruomenės plėtrą Ukrainoje ir tokį čempionatą rengia antrus metus iš eilės.