Oukitel WP21 Ultra
realme 10 4G
Root NationаудиоЗвучници

Звучници

Видео: Преглед на Urbanears Ralis - Bluetooth звучник на кој вреди да се обрне внимание

Сакам да ви го претставам првиот преносен звучник Urbanears Ralis од скандинавската компанија, која е позната пред се по слушалките. Главната идеја на брендот е минимализмот во...

Видео: Преглед на 2E SoundXTube TWS – Достапен Bluetooth звучник

Денес сакам да ви кажам за звучникот 2e SoundXtube Bluetooth. Има 30 вати звук и разни други одлични карактеристики за кои ќе зборувам во оваа…

Преглед на безжичниот звучник Prestigio Supreme: магнети и стерео

Prestigio е интересен бренд, во најмала рака. Го паметам како пионер на паметни телефони и таблети на Intel Atom и Pentium (презентација на мојот колега...

Преглед на звучниците на Tronsmart Force 2: Нека Force 2 биде со вас

На крајот на минатата година, кинескиот бренд Tronsmart ја претстави втората генерација на звучници од серијата Force, која, според многу корисници, стана доста успешна. Производителот нагласува...

Преглед на безжичниот звучник Tronsmart Element Mega

Tronsmart Element Mega е пристапен ($35) Bluetooth звучник и вториот Tronsmart уред со кој сум благословен. Првата беше слушалката Encore Spunky Buds TWS, која ...
00: 05: 05

Видео: Преглед на безжичниот Bluetooth звучник Tronsmart Element Force Plus

Здраво на сите! Денес ќе го разгледаме звучникот Tronsmart Element Force Plus Bluetooth. Ова ми е прв пат да правам рецензија на звучници, па ако имам нешто ...

Преглед на безжичен заштитен звучник Promate Silox

Безжичните звучници добиваат сè поголема популарност, особено кај младите. Гледам се повеќе тинејџери кои слушаат музика надвор со преносни звучници од различни…