Мото Еџ 30 Нео
realme 10 4G
Root NationНовиниВести од компанијата

Вести од компанијата

OUKITEL одржува подарок за да го прослави објавувањето на заштитениот паметен телефон WP22

OUKITEL WP22 е нов производ во добро познатата серија на паметни телефони, кои се одликуваат со зголемено ниво на заштита и издржливост. Моделот е опремен со мултимедијален звучник од 4 вати со капацитет од 125 dB...

EKSA ги нуди новите слушалки за безжични игри E1000 WT со попуст

EKSA создаде, без претерување, една од нивните најдобри слушалки за игри откако брендот е основан во 2018 година. Нови безжични слушалки за игри EKSA E1000...

OUKITEL нуди заштитен RT3 мини таблет со 50% попуст по повод светската премиера

Познатиот кинески производител на опрема OUKITEL објави дека на 21 декември 2022 година ќе го објави својот прв заштитен мини-таблет - OUKITEL RT3. Заштитениот таблет нема ни многу долго да трае...

Водечкиот заштитен смартфон OUKITEL WP21 се нуди со 50% попуст

OUKITEL неодамна го претстави сосема новиот водечки заштитен паметен телефон WP21, кој сега е достапен на Aliexpress со голем попуст за раните купувачи. Авторитетните публикации...

Специјална понуда Black Friday - попуст на роботската правосмукалка Lydsto R1 Pro

Компанијата Lydsto (под-бренд Xiaomi, која се занимава со производство на апарати за дома) им дава профитабилна понуда на оние кои ја сакаат чистотата, но не сакаат да трошат време на неа...

OUKITEL издава заштитен предводник WP21 базиран на процесор од 6 nm

Во пресрет на црниот петок, OUKITEL го претставува својот прв паметен телефон со процесор од 6 nm. Предводникот на OUKITEL WP21 е сертифициран според IP68, IP69K стандардите, а ги исполнува и воените ...

OneOdio ги нуди спортските слушалки OpenRock Pro со попуст во продажбата 11.11

Спортските слушалки често предизвикуваат непријатност при продолжено носење - како што се моделите во каналот, или едноставно паѓаат од ушите, како во ушите. Најдобрата опција е ...

Роботот правосмукалки Dreame се достапни со попусти до 68%

Компанијата Dreame, во пресрет на Светскиот ден на шопингот 11.11 - најголемата распродажба на онлајн продавницата AliExpress - објави попусти на голем број свои производи, особено на роботски правосмукалки Dreame Bot...

Toocki GaN USB-C полнач за 67 W до 11.11 се дава со -25% попуст

Компанијата Toocki направи многу корисна работа - можност за полнење на сите ваши гаџети со еден универзален полнач. Станува збор за новиот Toocki GaN USB-C со огромен излез...

Продажба: Lydsto W2 роботска правосмукалка за суво и влажно чистење со попуст од 36%

Брендот Lydsto, кој развива и произведува домашни апарати и е дел од корпорацијата Xiaomi, претстави специјална понуда на својата Lydsto W2 роботска правосмукалка со карактеристики...

Нов попуст: Kumi KU6 Smart Watch со IP68 и Bluetooth повици за само 25 долари

Неодамнешниот новитет на компанијата Kumi, паметниот часовник KUMI KU2 Pro, немаше време да се разлади, бидејќи брендот се врати со уште една, уште попријатна вест - излегувањето се очекува во следните неколку дена...

Foxtrot.ua објавува томбола на гаџети: конзола за игри е на списокот

Причината за подароците е единствена, бидејќи онлајн продавницата на познатиот украински трговец Фокстрот слави роденден. Ги кажуваме деталите. Името на доменот „foxtrot.com.ua“ за веб-страницата на малопродажната мрежа на домаќинства и...

Toocki нуди нов 33W GaN USB-C полнач и кабел со попуст

Производителот на електрични додатоци Toocki неодамна објави неколку нови модели на додатоци за полнење, меѓу кои најпознат е новиот 33W GaN USB C полнач со...

Есенска продажба на NordVPN 68% попуст + 3 месеци бесплатно

Познатиот давател на VPN услуги и развивач на безбедносни софтвери NordVPN го најавува почетокот на есенската распродажба со ексклузивни понуди и попусти на сите пакети...

Oclean објавува „Mid Year Sale“ - попусти на четки за заби и додатоци

Четките за заби се предмети на кои треба да обрнеме многу внимание, бидејќи нивната ефикасност е многу важна за нашето здравје. И електричните четки за заби на познатите...

Широк избор на иновации: која техника најчесто ја избираат Украинците?

Каква марка опрема и додатоци најчесто купуваат Украинците? Одговорот на ова прашање е сосема очигледен - техниката од Apple. Производи од најдобрите инженери и програмери...

Распродажбата на семејството Оклин продолжува - поволни цени на четки за заби и наводнувачи

Темпото на модерниот живот постојано се зголемува, секогаш сме зафатени со некои работи - важни и не толку важни, но времето со семејството е бесценето. Поставете си го прашањето...

realme го носи смартфонот C25Y со тројна камера на пазарот во Украина

realme започнува продажбата во Украина на достоен претставник на линијата на буџетски и популарни паметни телефони од серијата C - C25Y. Текстурираната површина на задниот дел на новитетот штити од отпечатоци од прсти и...

realme го претстави најдобриот паметен телефон за игри во Украина

И еве ја добрата вест! На 30 ноември во Украина ќе започне продажбата на суперсензационален паметен телефон - realme GT Neo 2. Стил, напредна технологија, скромна цена —...

Citrus лансираше пренос на еСпорт директно од излогот: рекордни 30 дена

Ако не знаевте да комбинирате еСпорт, добротворни цели и Гинисовата книга на рекорди - сега ќе ви каже Citrus. Прво, да се соберат перспективни стримери под покровителство на еСпорт...

Xiaomi дава супер попуст на новиот POCO M4 Pro 5G до распродажбата на 11.11

Неодамна Xiaomi го претстави новиот смартфон M4 Pro 5G под брендот POCO и веќе го нуди по намалена цена на годишната продажба 11.11 на Aliexpress. Телефон...

Xiaomi најави глобална продажба на своите уреди до 11.11 ноември.

На 11.11, на AliExpress ќе има големи попусти за неколку производи одеднаш Xiaomi: паметни телефони, слушалки и многу повеќе. Список на сите гаџети и промо кодови за секој...

TCL нуди голем попуст на својот TCL 10 Pro на AliExpress до 11.11

Кога ќе слушнете за TCL, веројатно помислувате на телевизори, но оваа компанија не е непозната за производство на паметни телефони. TCL стои зад некои ...

Придружете се на супер распродажбата на Tronsmart на Aliexpress!

Во пресрет на Големата распродажба на 11 ноември, многу производители нудат попусти и промоции на своите уреди. Не изостана ниту Тронсмарт. Компанијата го претставува својот прв...

Побрзајте да го нарачате однапред новиот MacBook во Citrus

Навивачите Apple веќе започнаа со преднарачка на новопретставената линија MacBook. Денеска ви кажуваме кога новите производи ќе бидат пуштени во продажба и кои велесили ќе ги добиете со...

IP камерата IMILAB C21 се продава на AliExpress со огромен попуст

Брендот IMILAB, кој е дел од екосистемот Xiaomi, одржува распродажба од 11 до 15 октомври. Во својата официјална онлајн продавница на AliExpress, можете со значителен попуст...