Компанія RIVACASE пропонує ряд аксесуарів для різних електронних пристроїв - чохли для фотоапаратів і планшетів, рюкзаки для ноутбуків, і навіть зарядні пристрої разом з зовнішніми акумуляторами. Товари компанії є предметами щоденного використання, вони якісні і недорогі - а значить актуальні для простого покупця. Сьогодні ми поговоримо про рюкзак для ноутбука RIVACASE 8360 black.

RIVACASE 8360 black - рюкзак для ноутбука 16"

Ще коли я тільки вибирав собі рюкзак, то при знайомстві з RIVACASE 8360 black на сайті виробника, я відразу відзначив, що він розрахований під пристрої з діагоналлю 16 ", що є безсумнівним плюсом. Мій Dell Inspiron 3542 хоч і має екран діагоналлю 15.6 ", не завжди поміщається в рюкзаки і сумки розраховані на відповідний розмір екрану. А ось в даний рюкзак мій старенький з легкістю помістився. Більш того, рюкзак виявився дуже навіть містким, але про це пізніше.

RIVACASE 8360

Дизайн, матеріали

RIVACASE 8360 black має досить стильний класичний дизайн - суворе поєднання чорної тканини і штучної шкіри зі сталевими блискавками робить його ідеально відповідним для міської метушні, виділяючи серед рюкзаків яскравих забарвлень, так і кричущих "подивися на мене!".

RIVACASE 8360

Рюкзак виконаний майже цілком з водовідштовхувального поліестеру, не враховуючи блискавок з нержавіючої сталі і декількох вставок зі штучної шкіри. Загалом, від води рюкзак захищає свої "нутрощі" дуже навіть пристойно. Над блискавками основного відділення проходить накладка-клапан, створюючи своєрідний гідробар'єр. Вода, хоч і залишається на поверхні, в саму тканину не вбирається, ефективно захищаючи внутрішній вміст від дощу.

Спина і лямки RIVACASE 8360 black мають м'які підкладки, які відчутно додають зручності при носінні рюкзака. Крім того, в підкладках на спині є система вентиляції, яка дозволяє спині не перегріватися. На жаль, у зв'язку з наступаючою холодною порою року мені не вдалося покористуватися рюкзаком в умовах літньої спеки, але я впевнений, що носити його буде комфортно в будь-яку погоду.

Крім лямок RIVACASE 8360 black має досить м'яку ручку зі штучної шкіри. Дуже приємно, що ручка зроблена "об'ємною", бо у мене є досвід використання рюкзаків, у яких ручка виконана у вигляді складеної навпіл стрічки з поліестеру, вона тонка і ріже руку. У RIVACASE 8360 black ручка дуже зручна.

RIVACASE 8360

Місткість відділень

Рюкзак має чотири основних відділення на блискавках та дві бічні сітчасті кишені під ємності з водою/колою/зіллям мани. Пройдемось по кожному з відділень окремо.

Основне відділення

Основне відділення має загальний відсік і спеціальну кишеню для ноутбука. З особистого досвіду скажу, що відсік дуже місткий. Незважаючи на те, що за задумом там повинен перебувати лише один ноутбук, я на власному досвіді переконався, що туди поміщаються два ноутбука 15.6 ". Крім того, в основний відсік на додаток поміщаються зарядні для них і не найменша USB-клавіатура, а так само ще купа всіляких потрібноих дрібниць. Блискавка має дві собачки, що значно спрощує відкривання/закривання основного відділення. Варто відзначити, що відділення з усіх боків має товсті стінки, що захистить ваш ноутбук від ударів.

Центральне відділення

У центральне відділення ноутбук не помістиш, а ось планшет і/або теку з документами - легко. Залежить від того, що у вас є. До того ж є кілька маленьких кишеньок і ремінців - для ручок, флешок, USB- або OTG-кабелів і т.п. Загалом, центральне відділення з радістю прийме те, чого не знайшлось місця в основному.

Зовнішні відділення.

Варто зазначити що їх два, і ніяких особливостей у них немає. Хіба що те, яке знаходиться "більш внутрішньо" - єдине закривається на чорну пластикову блискавку замість сталевої. В перше ви можете покласти зошити, кручені пари, викрутки, гайкові ключі - та багато чого ще, кишеня досить містка. А ось друге більше підійде для різних серветок, таблеток, цукерочок і інших предметів, які потрібно часто і швидко діставати.

Висновки

RIVACASE 8360 black - це стильний класичний рюкзак для ноутбука з діагоналлю 16 ". Зовні він здається не дуже великим, але на ділі може вмістити навіть два ноутбука 15,6" без особливих зусиль. Рюкзак захистить ваш ноутбук від легких ударів, опадів у вигляді дощу/снігу і допоможе доставити пристрій у пункт призначення цілим і неушкодженим, незалежно від пройденої відстані. А зручні спинка і лямки рюкзака збережуть вам більше енергії для подальших подорожей. До речі, вартість RIVACASE 8360 black приємно дивує, особливо з огляду на відмінну якість виробу. Рекомендую звернути на нього свою увагу!

Ціни в інтернет-магазинах

Можливе відображення схожих моделей, якщо дана відсутня в каталозі для вашого регіонуLEAVE A REPLY

enter your comment
your name