Є ще на світі геніальні люди, маю вам повідомити. Ідея, здавалося б, примітивна - створити мініатюрний варіант ІБП, поєднавши адаптер живлення з двома USB і літій-полімерним акумулятором. Але громадяни з RivaCase заслужили похвалу, тому що зібрали ці дві ідеї в одну, створивши RIVAPOWER VA4749 - гібрид зарядного пристрою і powerbank.

Зовнішність і комплектація RIVAPOWER VA4749

 RIVAPOWER VA4749
Фото зроблено на ASUS Zenfone Selfie

Приходить зарядка в невеликій коробочці, всередині якої сховалися: сам пристрій, кабель середньої довжини, а також інструкція. Її не варто викидати, оскільки робота з джерелами живлення, що містять всередині АКБ, вимагає уваги і дбайливості. Приклади протилежні сумно відомі - нехай і не завжди з вини користувачів.

Читайте також: як налаштувати Android-планшет для дитини

Що таке RivaCase RIVAPOWER VA4749? Це прямокутна коробочка з прогумованого пластика, яка на подив важка - 190 грам, майже як смартфон - і приємно лежить в руках. Модель, що потрапила в мої загребущі руки, оснащена не тільки євровилкою, але і штекером під прикурювач для автомобіля - що екстра-корисно, враховуючи відсутність у мене даного засобу пересування. Існує також версія тільки з євровилкою, і коштує вона трохи дешевше.

 RIVAPOWER VA4749
Фото зроблено на ASUS Zenfone Selfie

Обидва штекера знаходяться в стані спокою, вміщаючись в корпус зарядки повністю. При натисканні на особливу кнопку - єдину, за фактом - вони трохи вислизають із своєї схованки, і їх можна добути з невеликим зусиллям. Це, втім, стосується тільки євровилкою, штекер в прикурювач просто дуже щільно сидить у своїй ніші, і не бовтається нітрохи.

Читайте також: 360 N5 - недорогий китайський смартфон з 6 ГБ ОЗП і Snapdragon 653

З інших особливостей корпусу зазначу два USB-порту, позначених як 1,5A і 2,1A. Використовувати можна обидва одночасно, до речі. Зверху портів знаходиться чотири блакитних індикатора, які при струшуванні показують рівень заряду акумулятора, а під час активної роботи акумулятора працюють індикаторами процесу зарядки/розрядки.

 RivaCase RIVAPOWER VA4749
Фото зроблено на ASUS Zenfone Selfie

Як працює RivaCase RIVAPOWER VA4749

У роботі RivaCase RIVAPOWER VA4749 показує себе надійним стабільним партнером... майже завжди. Для початку достатньо підключити пристрій в євророзетку і підключити до нього гаджети для зарядки через один з USB-роз'ємів. Особливістю павербанка є те, що його можна використовувати, як звичайне ЗУ, і набирати ємність вбудованого АКБ він буде паралельно з зарядкою підключених пристроїв, а в разі відключення електрики почне заряджати їх від акумулятора.

Читайте також: ТОП 5 китайських смартфонів 2017 до $100 (квітень)

Ємність VA4749 - 5000 мАг, набирається вона швидко, і цього цілком вистачає для зарядки майже будь-якого смартфона, так і планшета теж. Вольтаж зарядки дорівнює 5V, так що заряджати через неї ноутбуки не вийде, зате компактність павербанка дозволяє брати RIVAPOWER з собою куди завгодно, і заряджати від розетки по можливості. В умовах частого відключення світла подібний міні-ІБП є ідеальним рішенням, тут сперечатися нема про що, я думаю.

rivacase 33
Фото зроблено на ASUS Zenfone Selfie

Про хороше поговорили, тепер про погане пару слів скажу. У RIVAPOWER дуже дивне розуміння зарядки дрібних пристроїв. Наприклад, при підключенні Bluetooth-гарнітури Trust Urban Senfus пауербанк пропрацював рівно десять секунд, після чого відключився - таке зазвичай відбувалося, якщо пристрій повністю заряджено, однак гарнітура була напівпорожня. Також слід враховувати, що євровилках у ЗУ розташована не по центру, а розміри пристрою в загальному хоч і не виглядають великими, але іноді заважають заряджатися іншим пристроям. Ця проблема не критична і дуже ситуативна, проте з нею можна зіткнутися в деяких випадках.

Підсумки

RivaCase RIVAPOWER VA4749 - відмінна річ, універсальна і зручна за багатьма параметрами. Так як потреба в ЗУ є майже у кожного, та й відключення світла часом трапляються, мати 5000 мАч запасу для смартфона - розкіш, яку, мені здається, може собі дозволити кожен.

Ціни в інтернет-магазинах

Можливо відображення схожих моделей, якщо дана відсутня в каталозі для вашого регіону.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя