Weather for Life від AccuWeather працює з VR-гарнітурами

accuweather vr 1

Пересічний обиватель давно звик до того, що прогноз погоди це справа нудна. Тому телеканали для накрутки рейтингу частенько веселилися з ведучими, аж до установки перед камерою напівголих дівчат, котрs тикають в хромакей наманікюреними пальцями. AccuWeather до подібних аморальностей опускатися не стало, і просто випустило додаток для перегляду новин в віртуальній реальності.

Weather for Life від AccuWeather - погода в VR

Крок ультра-логічний - VR-шоломи і гарнітури стали настільки доступними, що на них Samsung планує транслювати наступні Олімпійські ігри! Ну і про регулярні VR-дайджести теж забувати не варто - зручна гарнітура, на зразок Trust Urban Exos, зараз цілком собі доступна всім охочим зі смартфоном.

Але я відволікся... Додаткова программа від AccuWeather - Weather for Life - доступна в Oculus Store вже сьогодні, і здатна додати до перегляду прогнозу погоди величезну масу вражень. Вже на стартовому екрані в режимі 360 градусів видна основна інформація, яку потрібно знати, виходячи з дому, на кшталт температури, вітру і вологості, причому на кілька днів вперед.

Читайте також: найочікуваніші ігри 2017 року

Але це ще не все. Надалі Weather for Life отримає ще й набір VR-відео різних погодних явищ, на зразок ураганів - що окремий плюс, бо спостерігати від першої особи за цим мало у кого є можливість. Хороша новина - додаток безкоштовний і створений з підтримкою Oculus. Погана новина - з ним, мабуть, сумісний виключно Samsung Gear VR. У будь-якому випадку посилання на магазин прикріплюю.

Джерело: engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя