Acer Chromebook Tab 10 - перший планшет на Chrome OS

Acer Chromebook Tab 10

Chrome OS - операційна система з відкритим вихідним кодом, яка використовується на ноутбуках, настільних ПК і інших пристроях, але тільки не на планшетах. Компанія Acer вирішила виправити це непорозуміння і випустила планшет на Chrome OS - Acer Chromebook Tab 10.

Acer Chromebook Tab 10 дизайном нагадує iPad, а його анонс, за дивним збігом обставин, був зроблений за день до того, як Apple представить світу свою бюджетну модель iPad.

Acer Chromebook Tab 10

Tab 10 обладнаний 9,7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2048x1536 пікселів. Пристрій має основну і селфі-камеру (які саме поки невідомо). Технічні характеристики: 6-ядерний процесор OP1 з 2 ядрами Cortex-A72 і 4 ядрами Cortex-A53, 4 ГБ оперативної пам'яті, 32 ГБ постійної пам'яті. Заявлена автономність новинки становить 9 годин. Планшет оснащений роз'ємом USB-C і 3,5 мм аудіороз'ємом. Є підтримка карток microSD.

Особливо примітним є те, що в планшеті є підтримка стилусів, як і у лінійки Samsung Galaxy Note. "З коробки" в нього вбудований стилус Wacom, який не споживає заряд акумулятора і якому, відповідно, не потрібна підзарядка.

Пристрій буде продаватися за ціною $329, що відповідає ціні iPad початкового рівня. Очікується, що ціна на бюджетний iPad Apple складе $259, але якщо користувачеві необхідний стилус, то його доведеться купувати окремо за $99. До того ж його необхідно заряджати і зберігається він окремо.

Хоча Acer і продає свою новинку для всіх, її основне призначення - сфера освіти. Наявність стилуса, який не потрібно заряджати, стане великою перевагою новинки перед конкурентами. У планшета також заявлена підтримка Android додатків.

Acer Chromebook Tab 10 надійде у продаж в Північній Америці вже наступного місяця, а ближче до травня очікується надходження на всі ринки світу.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя