На сайт AdGuard здійснили масштабну хакерську атаку

AdGuard hacker attack

Сайт блокувальника реклами AdGuard піддався масштабній хакерській атаці. Мета: оволодіти обліковими записами користувачів сервісу.

Атака на сайт AdGuard не увінчалася успіхом

Ось, що з цього приводу кажуть AdGuard Team: "Ми виявили незліченні спроби входу в облікові записи AdGuard з IP-адрес по всьому світу. Такий тип хакерської атаки називається "наповнення облікових даних". Його суть полягає в одночасному введенні великої кількості вкрадених логінів і паролів."

AdGuard hacker attack

Читайте також: Huawei подарувала зовнішні акумулятори людям у черзі за айфонами

Благо, на сайті компанії заздалегідь передбачили подібну ситуацію і ввели запобіжні заходи. Один з них - обмеження швидкості. Це дозволило зменшити кількість одночасних вводів паролів за один раз.

AdGuard hacker attack

"Щоб зловмисники не заволоділи акаунтами наших користувачів, ми, в якості міри безпеки, скинули паролі у всіх облікових записах AdGuard" - повідомив Андрій Мєшков головний технічний директор компанії.

AdGuard hacker attack

На щастя, наслідки атаки ніяк не вплинули на стабільність роботи серверів. І користувачі не відчули на собі наслідки атаки зловмисників.

Читайте також: Qualcomm вимагає заборонити імпорт в США нових моделей iPhone

Після цього випадку, команда розробників вирішила впритул зайнятися безпекою сервісу. Перш за все, встановлено більш суворі вимоги до паролю, сайт підключений до бази даних "Have I Been Pwned", що дозволяє перевірити облікові записи на порушення безпеки і запобігти подальшим спробам хакерських атак.

AdGuard hacker attack

Представники AdGuard запевняють, що в найближчому майбутньому для сервісу буде введена двухфакторная аутентифікація - в якості додаткової міри безпеки.

Джерело: techcrunch

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя