Adobe розблокує нові інструменти в Lightroom

Lightroom -title

У Lightroom з'явилися нові функції редагування та стайлінгу кольору. Тепер ви можете створювати свої власні профілі для редагування фотографій і каталогізації програмного забезпечення.

Відтепер профілі використовують технологію, названу 3D-пошуковою таблицею (LUT), яка математично редагує колір і тон. Вона вже давно використовується в кіно, щоб додати фільму певний настрій або зовнішній вигляд. Наприклад, гнітючий зеленуватий відтінок в трилогії Матриця. Adobe створили кілька профілів в Lightroom. Обидва базових профілі є відправною точкою ваших творчих профілів, які принесуть значно більші зміни.

Читайте також: Анонсовано мобільний браузер Opera Touch

Чудова новина для клієнтів, які незадоволені темпами прогресу в останні роки, коли Adobe інвестувала ресурси в мобільні технології. У вівторок Adobe почала пропонувати користувачам інструкції - повідомлення в блозі, навчальний відео і докладний посібник розробника про те, як створювати профілі самостійно. Це не так легко як здається, але це значна розробка в області потужності та гнучкості редагування фотографій в Lightroom.

Читайте також: Чутки про новий планшет Xiaomi Mi Pad 4

Найскладніша частина створення нових профілів - це генерація інструкцій для того, як саме перетворити атрибути, такі як колір, тон і насиченість. На даний момент Adobe налагоджує цю частину редактора, хоча Photoshop також може створювати 3D-файли LUT.

Також у вівторок Adobe оновила Lightroom, щоб виправити ряд помилок, включаючи деякі пов'язані з профілями і їх пресетами. «Ми почули ваші відгуки і відчули, що частина функцій не відповідає рівню якості, якого ми дотримуємося», - сказав Джош Хафтель, головний менеджер по продуктах Adobe.

Джерело: Сnet

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name